Jump to content

Angra


Elderane

Recommended Posts

@WarriorofIce: pa ovaj album jeste ono što Angra predstavlja, a Temple of Shadows je album na kome se najmanje čuje Angra a više neki prosek i kolotečina

 

Inače, nabavio sam Angra - Monsters of Rock '94 video jako zanimljivo da se pogleda icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WarriorofIce: pa ovaj album jeste ono što Angra predstavlja, a Temple of Shadows je album na kome se najmanje čuje Angra a više neki prosek i kolotečina

 

Inače, nabavio sam Angra - Monsters of Rock '94 video jako zanimljivo da se pogleda icon_smile.gif

Ne kapiram te uopste. Late Redemption, Shadow Hunter... prosek i kolotecina?!?

 

Ovaj novi sam preslusao par puta samo zbog gitara, a ni one nisu na nivou prethodnih albuma. I Edu peva najgore do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas ovo "Dark Ride", ni izbiliza album an takav nachin a ni meni Aurora nije nesto mracna. Chinjenica je doduse da bi vokali mogli biti bolji, jebg..na trenutke me lik podseca na Labrija iz DT..a ja njega ne podnosim icon_smile.gif

 

Inache Temple obozavam...a ovaj jos uvek varim..doduse za sada nemam losih utisaka i ne smara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko: rekoh da je album kada se uzme kao celina prosek u terminima powerprog pravca, a Late Redemption je njihova najbolja balada ikad. Ima na tom albumu dobrih stvari, ali album nije nešto i ono najbitnije, nije Angra icon_wink.gif

 

Tačno se vidi da su se u rad tog albuma umešali i ostali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah samo jednom album, ima super ideja, gitare imaju nekakav cudan zvuk...Glas mi se uopste ne svidja, nije to vise Angra... icon_cry.gificon_sad.gif ali u svakom slucaju, album je iznad prosjeka icon_rockdevil.gif

Edited by rsmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Angra je super. Meni su oni mozda i jedini bend koji je u toj meri promenio postavu, ukljucujuci i pevaca, a nastavio da stvara fenomenalnu muziku, delimicno power, delimicno progressive. Koliko god voleo stare albume i Matosa (koji je meni uz Kiskea i Defeisa iz Virgin Steele najbolji vokalista) Edu je stvarno super pevac. Peva prilicno drugacije i zato je ljudima tesko da se naviknu. I inace se novoj trojki (koja vise i nije nova) u postavi ne moze apsolutno nista zameriti. Kiko i Rafael su nasli odlicne momke i objavili 3 odlicna full length i jedan mini album, uz solidan live. Aurora Consurgens je super i ja bih ostao na tome. Mislim da ne vredi porediti Angrina izdanja sa prethodnim jer su inovativnost i promene u zvuku jedan od glavnih karakteristika benda.

 

Mozda ovo i nije toliko objektivno, ali meni je Angra uz Blind Guardian na vrhu i tu ce uvek i ostati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...