Jump to content

Angra


Elderane

Recommended Posts

Ti mi rece da ti je ovaj album gej...Sta ti je tamo gej,majke ti?Mnogo fin album,ima materijala za slusanje.

Meni je skoro ceo power gay ali ipak ga slušam evotigana.gif Najjače je kad počnu oni happy gay refreni da se usereš.

 

btw. Meni je sad sve gay što nije Ambient Doomcore icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angra DVD:

Lošiji dekoder ili kompresor ili šta god da su koristili u životu nisam video za DVD snimak... Mislio sam da je pirat ili da je sa VHS kasete preuzet... Čak je i Royal Hunt koji je preuzet sa VHS-a 2x bolji od Angre po slici... O osvetljenju i "light-show"-u da ne govorim... Što piše u jednoj recenziji "za light show su koristili sve boje poznate ljudskom oku"

Jedino je svirka sa tehničke strane bila dobra (čak je i zvuk jeftin) a čini mi se da je sniman na istom prostoru gde je i Shaman snimao. Ne znam zbog čega su uopšte i izdavali ovako slab live album...

 

Shaman DVD: Izuzetno dobar, da malo bolje poznajem pesme definitivno bih se oduševio... Ovako sam ih samo zapamtio posle drugog slušanja... O scenskom nastupu, njihovom nastupu, gostima, atmosferi tokom celog koncerta, zvuku neću ni da pričam... Da čovek ne poveruje da su ova dva koncerta rađena na istoj lokaciji

 

Inače, što bi iko Angru poredio sa Queensryche? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ga ni gledao.

 

mnogo sam jadan.

Deda, prebacicu ti ja to u DivX i poneti, bar da odgledas icon_mrgreen.gif

 

Tour diary je savrsen, koncert takodje, odlican nastup, sve je totalno profi.

Tour diary - ni sanjao nisam da su oni u stvari onoliko face u svetu... Kakvi fanovi, kakva turneja... ccc... solo na bubnjevima osrednji, mada lepo vrti palice dok svira icon_smile.gif Sign of the Cross sa Tobiasom odlican momenat ph34r.gificon_mrgreen.gif

 

Ali nova Angra still rules!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hansi me nije nesto odusevio,ali Kai je carski odradio posao. icon_rockdevil.gif

NEverovatno da Kai na svim gostovanjima peva mnogo vishe rezecim vokalom nego u GR. NEshto kao na "Walls Of Jericho". I bogome mnogo dobro se uklopio u pesmu.

 

Ali IMHO Hansi je mnogo bolje odradio posao i glas mu je savrsheno "legao".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hansi je ceo loš i to još poodavno stoji (zapravo otkad postoji BG) a ceo album je čudan... dobar je, ali mi je opet nekako... kao da nije Angra (barem ona na koju sam navikao)

Kada bih ocenjivao dao bih: 8.5/10]

 

:

Ne shvatam stvarno kako ljudski um moze reci nesto tako!!!

 

Hansi je jedan od najboljih metal pjevaca danasnjice - najvise je napredoao od pocetnih alb. BG do danas!!!

 

Poz!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif :mrgreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam nakon dugog vremena opet malo pogledao Shaman DVD i boze kako jebeni Andi Deris masakrira violent.gif Eagle Fly Free. Bolje da mu je crko mike. Kako covek kresti, jebo ga, da pesmu ne spasava Matos, sve bi bilo totalno u kurcu pukeface.gif . Kada uporedis dvoglasno Tobi/Andre pevanje iz Sign of the Cross i Pride, smuci ti se zivot wallbash.gif kad cujes gore pomenutog. A jos Weiki sa svojim pederskim gesturama.... seronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nova Angra je meni najbolji njihov album.Odusevljen sam totalno.

Meni licno vise se svidjaju stari Angrini albumi, ovaj lik cak i pokusava da dostigne Andre-ov glas, ali nije neki vrsan pjevac, cak sam danas gledao neki bootleg pjesme Nova Era, i u nekim momentima se stvarno muci!

 

Najbolja Angra po meni je Holy Land, ali odlicni su i Fireworks i Angels cry!

 

Poz

Edited by Vladan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...