Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

fora je u tome sto bih ja uzimao fan pit zbog Gojire, tj zvuka za vreme njihovog nastupa, jer se tripujem da se u parteru nista nece cuti. Ako Mejdene nisam gledao iz fan pita, a necu ni Sabbathe, mogu i Metallicu da ne gledam iz blizine, videcu ih poprilicno dobro tamo gde sam. a bitno mi je da budem sa ljudima sa kojima sam jer ce realno na Metallici biti super atmosfera gde god da se nalazis, a za Gojiru mi treba neka bratska dusa sa kojom cu da divljam, jer je fakat da ce za vreme njihovog nastupa u publici biti mrtvo more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Послао сам буразера по карту, пошто сам код куће. Заглавио се у саобраћају, у Железнику се десила нека саобраћајка. Већ драмим да ће да се прода фан пит. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Послао сам буразера по карту, пошто сам код куће. Заглавио се у саобраћају, у Железнику се десила нека саобраћајка. Већ драмим да ће да се прода фан пит. :haha:

Mogao si da rezervišeš preko sajta Eventim-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si da rezervišeš preko sajta Eventim-a.

 

Ма јок, свакако треба да иде на факултет, па таман може да узме у књижари Делфи у Кнезу. Додуше, морао сам да му платим 500 динара за то што иде, али добро. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јок, свакако треба да иде на факултет, па таман може да узме у књижари Делфи у Кнезу. Додуше, морао сам да му платим 500 динара за то што иде, али добро. :haha:

Jbt, kakav ti je to brat? :no:

Meni drugarica stalno uzima karte u NS i ne traži ništa za uzvrat, čak će danas da da sve pare što trenutno ima za moju kartu. Danas ću da joj kupim neki poklon za trud. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени другари сто пута чине услуге за џабе, али буразер никада. :haha:

Јебем им матер, нема у књижарама Делфи и Вулкан, сад сам га послао у Билет сервис.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...