Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

gojira zvuci kao kad bi Domination-era Morbid Angel umesto nekog gej trancea i industriala krenula da slusa Neurosis i Draconian Times i da peva o majci prirodi kao Cynic.

 

ako ti se svidja taj opis, onda navali. ako ne, preskoci

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

gojira zvuci kao kad bi Domination-era Morbid Angel umesto nekog gej trancea i industriala krenula da slusa Neurosis i Draconian Times i da peva o majci prirodi kao Cynic.

 

ako ti se svidja taj opis, onda navali. ako ne, preskoci

 

Iskreno se nadam da ovo 'na papiru' isto tako dobro zvuci i na zvucnicima.

 

Лајк Arcturus, Gojira, Anaal Nathrakh итд.

 

Sve ce doci na red kad tad, nema zurbe.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

gojira zvuci kao kad bi Domination-era Morbid Angel umesto nekog gej trancea i industriala krenula da slusa Neurosis i Draconian Times i da peva o majci prirodi kao Cynic.

 

ako ti se svidja taj opis, onda navali. ako ne, preskoci

GLupost jer evo na pamet mi pada ultra hypovana pesma love koja ima samo nabacane rifove ,cak ne umeju ni tempo da ubrzaju postepeno kad je isti time signature ,jednostavno ima zanimljive riffove ali meni gojira zvuci kao da ih je sklapao neki retard,dosta pricaju i one njihove gestikulirane abstrakcije od slika koje prodaju tako sto nabacaju kafu, nabacaju boje i prodaju,sve je to lepo i zanimljivo al izgleda kao kad neko ima dobre recenice i rechi al ne ume da ih sklopi,jednostavno jedan sanatarium ima toliko razlicitih promena u pesmi a sve teche i sve je celina ,domination itekako ima flow i uopste nema besmislenih nabacanih delova da bi bilo zanimljivije.Jednostavno nije za mene ali uporedjivati ih sa stvarno kreativnim bendovima je glupost

  • Upvote 5
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako, u maju ove godine spremam se prvi puta posjetiti Beograd i hodočastiti na Metallicin koncert. Inače dolazim iz Bosne i nisam bio na nekom tipa stadionskom koncertu. Pa ovako mogu li dobiti koju informaciju, kakav je interes za karte, zna li iko da li iz Bosne postoji kakav oraganizovan prijevoz i sl.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si iz RSa bolje ovde pitaj

 

http://www.rs-metal.com/

 

Iz Bosne i Hercegovine, ne dijelim ja svoju države na te vještačke tvorevine. Glupo mi je (poalo i rasistički) je što je neko napravio forum samo za metalce u RS, najgluplje mi je kad nego miješa politiku u takvu svetinju kao što je heavy metal.

  • Upvote 4
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Bosne i Hercegovine, ne dijelim ja svoju države na te vještačke tvorevine. Glupo mi je (poalo i rasistički) je što je neko napravio forum samo za metalce u RS, najgluplje mi je kad nego miješa politiku u takvu svetinju kao što je heavy metal.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Bosne i Hercegovine, ne dijelim ja svoju države na te vještačke tvorevine. Glupo mi je (poalo i rasistički) je što je neko napravio forum samo za metalce u RS, najgluplje mi je kad nego miješa politiku u takvu svetinju kao što je heavy metal.

 

Не делимо ни ми, ал' нас други поделише на Србију и Републику Српску. Исправиће се то, ускоро.

  • Upvote 9
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne napravite vi metal forum BiH,ko vam brani ako vam je metal toliko svetinja uradite nesto za njega.Kao sto vam niko i ne brani da dodjete na RS forum i napisete svoje misljenje.Politika je i ovde i tamo zabranjena i dobija se ban ko pretera sa tim,za vredjanje clanova da ne pricamo tako da je sve to i vise demokratski nego sto bi trebalo da bude.S nekim drugim stvarima moraju da se pomire ljudi koji ne priznaju RS i narod koji tamo zivi.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Bosne i Hercegovine, ne dijelim ja svoju države na te vještačke tvorevine. Glupo mi je (poalo i rasistički) je što je neko napravio forum samo za metalce u RS, najgluplje mi je kad nego miješa politiku u takvu svetinju kao što je heavy metal.

Bio sam glup sve ove godine, nisam znao da su nam susedi druge rase. Valjda je neka posebna nijansa bele u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...