Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Ja nikad necu razumeti ljude koji se pale na to da znaju celu set listu unapred.Zar vam faktor iznenadjenja nije 100 puta bolji,nego kad vec napamet znate nesto? :no:

Anyway,sutra (tj. danas) ustajem u 7 ujutru,pa alkoholisanje,pa na svirku :pivopije:

LAZO, GLASU RAZUMA!

 

Ej, i polako sa cugom, prosli put smo jedva stigli na MH zbog cuganja ti i ja....

:veseli:

 

Sa Minjom, izuzetno korektan lik, covek vozi na koncerte makar bio i samo jedan putnik prijavljen.

Od 16.30h krecu busevi.

Kucacka greska, sto kazu knjigovodje.

 

OD 15.30h.

 

Ti što hoće da čuju Nothing else matters neće ni biti tu kad Gojira svira :haha:

Sljaka od rano ujutru, a?

Edited by Zgole

Share this post


Link to post
Share on other sites

GDE STE MAČKE

 

PUK'O ME HAJP, SA SVE JUTARNJOM EREKCIJOM

 

http://www.youtube.com/watch?v=Skv4vioszuw

 

Јебо матер како тај концерт кида, а ако одсвирају и упола овако добро ја сам срећан. :D А вечерас да сви бројимо колико је пута Ларс испао из ритма. :D Шалим се, кога боли курац јер... NO LIFE TILL LEATHER, WE'RE GONNA KICK SOME ASS TONIGHT!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je bilo na temi, ali nema sanse da nadjem, hajde ako neko zna, da mi kaze, mogu li rancevi da se unose? kisobrani sam cuo da ne mogu? spakovao bih u ranac neki duks or smtng, i tako to, pa da znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je bilo na temi, ali nema sanse da nadjem, hajde ako neko zna, da mi kaze, mogu li rancevi da se unose? kisobrani sam cuo da ne mogu? spakovao bih u ranac neki duks or smtng, i tako to, pa da znam...

Sad najbolje da ne mogu ni rancevi. :haha: Ni na jednom koncertu nisu pravili problem oko ranca, pregledaju ga da nemas neko "oruzje", hranu ili vodu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...