Jump to content

Bombarder


Invictus

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Priča. Postoji masa thrash fanova, da, o tome se priča - kao podrška scene, demo bendova, izdanja... a realno će većina tih fanova radije kupiti 5 flaša piva nego CD "svog omiljenog benda".

Znam o čemu pričam, razgovarala sam jako skoro sa primercima koji bi ubili za Bombarder - konkretno, a ne poseduju ni jedan jedini snimak benda. Isti ljudi bi i sve dali da se Heller okupi, a da pritom ni jednu pesmu nisu čuli. Ovo nisu izuzetci ni od kakvog pravila, već tipičan primer.

Kad kupiš trešerke onda si trešer ili tako nešto.

 

I šta je sada - priča se svaki čas - "Bombarder legende" a osećam da je ovde prodato oko 40-50 CDa od tih 150 ukupno.

 

edit: greške pri kucanju

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča. Postoji masa thrash fanova, da, o tome se priča - kao podrška scene, demo bendova, izdanja... a realno će većina tih fanova radije kupiti 5 flaša piva nego CD "svog omiljenog benda".

Znam o čemu pričam, razgovarala sam jako skoro sa primercima koji bi ubili za Bombarder - konkretno, a ne poseduju ni jedan jedini snimak benda. Isti ljudi bi i sve dali da se Heller okupi, a da pritom ni jednu pesmu nisu čuli. Ovo nisu izuzetci ni od kakvog pravila, već tipičan primer.

Kad kupiš trešerke onda si trešer ili tako nešto.

 

I šta je sada - priča se svaki čas - "Bombarder legende" a osećam da je ovde prodato oko 40-50 CDa od tih 150 ukupno.

 

edit: greške pri kucanju

 

I onda ti "tresheri" organizuju tribute to nekim tamo legendarnim tresh bendovima i nastane tresh scena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да причаш у загонеткама, него лепо имена. Ниси ти као ови наши политичари, а не верујем ни да желиш да постанеш такав.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda su samo toliko i prodali ne znam , Pa to je i uradjeno za fanove a ne da se uzme neka lova.

 

Neki Brazilac stalno prodaje na Ebayu mora da ima gomilu bombarder diskova.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekom treba kaseta "Bez milosti" nek se javi na pm. U pitanju je prvo kastno izdanje Explosive Records-a iz 1991. godine. Ako se ne varam, tiraz je bio mali. Omot je stampan obrnuto, odnosno otvara se naopacke i unutra je fotka clanova benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имаш ти то на чему да слушаш?

 

:)

 

Pod 1. Ploca nije moja nego od najboljeg ortaka.

 

Pod 2.Kod njega sam kuci.

 

Pod 3.Imao sam zelju da se slikam i ispozerisem.

 

Pod 4.Ja mislim da cu sad u petak(tako rece neki njegov kolega imati gde da slusam

 

gramofon.jpg

 

(cale nesto odneo glavu menja iglu valjda bem li ga sto)...

 

Pod 5.Smaras.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Možda su samo toliko i prodali ne znam , Pa to je i uradjeno za fanove a ne da se uzme neka lova.

 

Neki Brazilac stalno prodaje na Ebayu mora da ima gomilu bombarder diskova.

 

stoji to , ali ako se ne proda bar nesta onda od ostalih re-izdanja nema nista .

 

a ta Brazilka bi smjela da ima samo Ledenu Krv !!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...