Jump to content

Ulična umetnost


kuruz

Recommended Posts

Da probam ponovo :lol:

 

 

 

EDIT: Hahaha Sale svaka čast :bigblue:

 

Istu tu sam postavio i nije se prikazala :bigblue: Ali ozbiljno, ubedljivo najbolji 3D street art rad, bez konkurencije. Pogledajte samo tu vodu, kako realno izgleda.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti je rad, samo kao da je ovo sa ljudima fotografisano pre no je bio završen. Ili su ga radili opet, jer onaj sa prve fotke izgleda mnogo, mnogo bolje.

 

Da da isti je i gotov je,samo blize onoj radnji,otprilike malo iza preko puta mini morisa sa prve fotke.

 

Inace i nju i onaj led,koji je Jare okacio,radio je Edgar Miler...ceo tim ljudi sljaka,npr ova u ulici je radjena 5 dana.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моže, čak sam i čirilicu ostavio, tebi u slavu. :D

 

Isti je rad, samo kao da je ovo sa ljudima fotografisano pre no je bio završen. Ili su ga radili opet, jer onaj sa prve fotke izgleda mnogo, mnogo bolje.

Osim što su neki detalji lave upečatljiviji na prvoj slici, izgleda bolje zbog osvetljenja i mokrog asfalta, boje su tako jače.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

u srednjoj skoli,ortak i ja se malo lozili na crtanje grafita i uzeli da crtamo jedan na stubu nadvoznjaka tik uz kasarnu VJ..

prilazi nama vojnik strazar,sa druge strane ograde:

 

vojnik:momci,znate li da ne smete duze od deset minuta da se zadrzavate ispred vojnog objekta?

ja:evo samo cemo kratko nesto da sklepamo i idemo..

 

mi radimo,on gleda..

 

vojnik:a sta vam je to?

ja:grafiti

vojnik:bolje da nacrtate pichku umesto tih gluposti

 

tishina..mi radimo,vojnik gleda

 

vojnik:aj nacrtajte pichku,kad to zavrsite

ja:nemamo dovoljno spreja(shatro)

vojnik:samo je skicirajte,ne treba vam mnogo

ja:ali nece liciti ni na sta..

vojnik:ne mora dlake,neka bude obrijana..

ja:pa ne znam kako cu..

vojnik:e ne znas kako ces..tvoj drugar zna sigurno..

drugar:ma zna on,po ceo cas u skoli crta vagine po sveskama..ne znam ja to..

 

u to je neko zvao ovog vojnika i on ode :haha:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam bio prva ili druga godine gimnazije kad se desio onaj "incident" sa Čedom Jovanovićem, kada je na putu za Gradsku Skupštinu prešao ulicu van pešačkog prelaza i onda, ni manje ni više, podneo zahtev da se samo za njega izradi poseban pešački prelaz tako da njemu bude zgodno kad sledeći put bude dolazio tamo, da ne mora da se cima do postojećeg prelaza. Seća li se neko toga?

 

U svakom slučaju, dan posle izrade tog novog pešačkog prelaza, nas nekoliko iz odeljenja je odlučilo da nama treba naš pešaki prelaz koji će se nalaziti čitavih pet metara pored postojećeg pešačkog prelaza nedaleko od škole. Kad može Čeda da ima svoj prelaz možemo i mi. I onda smo lepo skupili pare, kupili desetak boca spreja i u sred noći, čini mi se da je bilo oko 2 ujutru, uzeli da crtamo naš pešački prelaz. Četvorica su crtala prelaz a po jedan od nas je čuvao stražu u svakom pravcu, ako slučajno naiđe policija. I na kraju je prelaz ispao prilično dobro, malo su one šare stojale nakrivo jer nismo imali nikakav šablon pri izradi ali u suštini je bio skroz dobar.

 

I taj prelaz je trajao dobrih mesec dana, dok kiša nije skroz sprala farbu, i ljudi su zapravo koristili taj naš prelaz više nego postojeći. Haha. Inače, to se nalazilo u ulici 11. Krajiške Divizije na Labudovom Brdu, baš kod stanice 56 i 59. Nažalost, nisam slikao pa nemam nijednu sliku da okačim.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam bio prva ili druga godine gimnazije kad se desio onaj "incident" sa Čedom Jovanovićem, kada je na putu za Gradsku Skupštinu prešao ulicu van pešačkog prelaza i onda, ni manje ni više, podneo zahtev da se samo za njega izradi poseban pešački prelaz tako da njemu bude zgodno kad sledeći put bude dolazio tamo, da ne mora da se cima do postojećeg prelaza. Seća li se neko toga?

 

U svakom slučaju, dan posle izrade tog novog pešačkog prelaza, nas nekoliko iz odeljenja je odlučilo da nama treba naš pešaki prelaz koji će se nalaziti čitavih pet metara pored postojećeg pešačkog prelaza nedaleko od škole. Kad može Čeda da ima svoj prelaz možemo i mi. I onda smo lepo skupili pare, kupili desetak boca spreja i u sred noći, čini mi se da je bilo oko 2 ujutru, uzeli da crtamo naš pešački prelaz. Četvorica su crtala prelaz a po jedan od nas je čuvao stražu u svakom pravcu, ako slučajno naiđe policija. I na kraju je prelaz ispao prilično dobro, malo su one šare stojale nakrivo jer nismo imali nikakav šablon pri izradi ali u suštini je bio skroz dobar.

 

I taj prelaz je trajao dobrih mesec dana, dok kiša nije skroz sprala farbu, i ljudi su zapravo koristili taj naš prelaz više nego postojeći. Haha. Inače, to se nalazilo u ulici 11. Krajiške Divizije na Labudovom Brdu, baš kod stanice 56 i 59. Nažalost, nisam slikao pa nemam nijednu sliku da okačim.

 

petnaesta kaubojska,a? :mhihi:

 

 

Mi smo nasu osnovnu celu iscrtali...direktoru dopizdeli oni grafiti s potpsisima i ostale gluposti,a znao je da ce opet neko ispisati ako se prefarba i onda rekao ako cete da radite,anda uradite grafite al da valjaju i na kraju su svi zidovi,cele skole bili u grafitima,kao onaj zid kod Ade.

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo nasu osnovnu celu iscrtali...direktoru dopizdeli oni grafiti s potpsisima i ostale gluposti,a znao je da ce opet neko ispisati ako se prefarba i onda rekao ako cete da radite,anda uradite grafite al da valjaju i na kraju su svi zidovi,cele skole bili u grafitima,kao onaj zid kod Ade.

Isto je bilo u mojoj srednjoj. Direktorka organizovala da u subotu bude odrađena cela škola, bilo osveženja, ljudi završili i svi mirni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...