Jump to content

Hipster (pod)foruma


Uruk

triangle goes to  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja ne dolazim,iskulirali me u nagradnoj igri,ne da mi drug ziv da mijenjam kartu od Sabata za lovu,a ne daju avans na platu,a stek za BA ne diram ni za zivu glavu.u novcaniku imam ni 1000 dinara do prvog,eno lunara izmolih da mi sasteka maju do plate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јаре је био у три пичке материне, јер да се није обрео тамо к'о зна шта би било. Ништа не питај, Гробе. Ништа не питај.

 

 

Opet praviš sranja sa ženama? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоји курац. Затворише је зликовци пре неколико месеци и од ње направише неки фенси свемирски брод. И то сам био два дана пре затварања тамо. Кад нисам полудео кад ми је конобар то рекао...

 

Може и у Буренце да се оде. А иде и лепо време, па ни блеја напољу није проблем. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Може и у Буренце да се оде. А иде и лепо време, па ни блеја напољу није проблем. :pivopije:

 

 

'Ajde sutra popodne ili petak? Tu sam. Trebalo bi da se nađem sa Lunarom oko nekog diska, pa mogu i ostali da navrate. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, и ти га баш потрефи. Нема шансе ове недеље. Превише обавеза и ствари које сам већ испланирао. Јбг. 'Ајде договорићемо се за неки дан од недеље, то бар није проблем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је тако, не би то био довољан разлог да пропустим концерт.

Naravno, to automatski znaci da si resavao neka sranja sa "bracom", All_Destroyer style :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...