Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Darkic, jebo ja takve zaljubljenike. Sedis sa dzukelama za istim stolom i branis ih. Da se razumemo, dzukele su i ovi iz druge price. On je izabrao da bude dzukela 1 naspram grupe dzukele 2.

Tegeltija bar opljune obe, jebe mu se da brani Vazuru i Vucelu.

 

Kokisha, bas to ti i pricam. Zapusili su mu usta na 50%, uskoro ce ih zatvoriti zauvek kad je tv u pitanju.

Ovo sto sad radi moze odmah na yt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mislio na taj nivo dzukele za tegija...andjus i pantic su ozbiljni bolesnici dok tegi zna sta radi i sve sto radi to je na podmukao nacin

pantic normalno da brani vucelu i vazuru kad za sve to dobija ozbiljne pare, nego kad kazem zaljubljenik u partizan, on ga stvarno voli

samo sto tu ljubav koristi na los nacin

 

nego smo mi jos ludji kad su nam predmet interesovanja i debate tegi, pantic, andjus i milojko :)))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene ste Sreta i ti veci zaljubljenici u Partizan tako sto ga iskreno mrzite, nego nacin na koji ga Pantic voli.

Pljuje Nedica, a Nedicev kum je Vazura. Govna isti talas doneo. To sto sad ne govore ne umanjuje cinjenicu da su govna instalirana.

O Vuceli da ne govorimo. Gmizavac koji se uvija 30-40 god.

Jedva cekam da neko kupi Partizan i da otera sve te gmizave zaljubljenike, sve struje, kumove i stare svatove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a narocito posle polufinala

river pobedio posle vara u nadoknadi, niko ziv penal video nije, ni igraci a ni sudija

dobio river 1:2 u gostima posle poraza 0:1 kod kuce i prosao u finale

sudija naravno uz pratnju policije napustio stadion

show

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi se penal na usporenim snimku, ali je u rangu odbojkaškog smeča preko bloka, ono kad neko zakači vrhovima prstiju

teška komedija

 

 

inače

posle neke jako zajebane povrede, četiri operacije, skoro tri godine otkako sam poslednji put potrčao i mnoooogo vremena provedenog ispred računara, počeo sam da igram košarku ponovo

4 na 4 na dva koša, sa po dve izmene, do 120

raspadam se kao da nikad nisam igrao posle pola sata

pakao, počeću da hodam svakog dana što više, kao penzioner

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto gde je i sad, Stefanovic, na pinku, vodi sportske vesti

najvise me nervira dvojac sa eurosporta koji prenosi eurocup

jebeni luka tesanovic i onaj ja mislim popovic

gorih komentatora nema

mislim, najgori je onaj sto prenosi sepak takraw ali onaj se zajebava

jer taj sport prate samo azijati

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...