Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Brkić je za Pantića ćaća

on je vlasnik Tabloida, a Pantić psihički bolesnik

 

svakako nije luđi od ovog degenerika

http://dezvez1.blogspot.com/p/blog-page.html

 

ZED medija, 18.10.2018

Звездини Прометеји против инсеката и доушника спаковане афере кладионица

 

Суорганизатори овог недвосмисленог самоубилачког ЈСДфкп паковања ФКЦЗ, зарад љубоморе патуљасте зле мале вештице партизанке ка доброј и прелепој најбољој принцези Црвенојзвезди, јесу вероватно оне струје које су услед немоћи пораза напаковале Трампу аферу о Руским намештеним изборима, струје које још кроз давну историју Русије воде сукобе око превласти, данас дубока држава у Америци предвођена клинтоновском администрацијом која је исто тако подметала рачкове, маркале и сличне медијске оптужбе 90их и у дилу са вучелићевом контрапропагандом се богатила пљачком и потом дивљала авионима овде и наместила фк Партизаиу ту нерегуларну 1999-у. Параполитичка мафијашка секта која се и даље копрца и у САД скреће тему са своје педофилске Пицагејт афере.

Западни сатанисти, жртвују и тргују децом, једу их, имају школе у Енглеској где их узгајају и користе за своје мрачне канибалистичке ритуале. Главни осумњичени, члан Клинтоновске администрације је Пофесор правник Џон Подеста, у тим сатанско педофилским гозбама у Пицеријама са тајним улазима организовао је прстен педофилске трговине. Нажалост и та нека тзв наша Абрамовићка уметница је умрежена у тај секташки систем, па логично и неки домаћи људи из Србије, где према логици ствари све упућује на Професора правника Вулетића, педерчину педофилску, који им је главни човек сатанизма те нео леве јудео фашистичке шиптарозоидне мафије, постоји и његова слика у Јерусалиму. И њихов неки председник јсдп хокејашког клуба је власник пицерије. Ту су и свакако болесни албанофил секташ Ружић, можда и квази опозиционар Борко стефановић и овај трговац хуманитарном децом Сер геј. Та вокријевска птаризанска жуто кућна секта која је сецкала и жућкову левицу у КОшарци, која има подршку капиталистичких лобија и понеких витешких редова, под контролом Ми6/мосад сатанистичке британске круне и ватикана, Ротшилд и масонских фамилија, француских Меровинга итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek ce mi biti neverovatno kako je neko u stanju da sklopi ovakvu konstrukciju

pored ovakvih Aki, Bard i Milovan su zlato

 

DJV je broj jedan u recniku za smradove koliko i Rudi za sportiste mada se i on nesto pritajio

Djuka u istom recniku suvereno zauzima broj dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo da dobijem proliv od čitanja ovog sranja

 

Druze vudune gde nalaziš ove gluposti

Postao si mi slab komunista..odbijam da verujem da ces se odlučiti za izdaju

 

Obavestiše me ovi moji pankeri putem pejdžera kako Kurje oko ponovo radi punom parom, pa rekoh da zavirim i prelistam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi govori da cemo se tu zajebati. Ne znam, nisam upoznat kakav je u radu sa mladjim igracima. Sve zavisi i na koliko potpise. Verovatno ce i traziti promenu nekih igraca. Licno bih voleo da Paige prvi leti. Ne uklapa se u ovu pricu. Sve sam vise ubedjen da Novica ne moze da izgura ovu sezonu. Prosle sezone se nekako i krpio, ove duplo golo. Znam da surovo zvuci, ali tu bih coveku dao funkciju u klubu (neka spona izmedju igraca i trenera)a potpisao Bircevica, koji je slobodan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, uglavnom...Trinkieri e pokazao da ima potencial, napravioe prilicno cudo sa Bambergom...al opet to malo podseca i na Dzikiceve rezultate...moe da krene i ovamo i onamo :bigblue: Ako bue ugovor na bar godinu i po, imace sve nekog smisla...svidza mi se i sto se Scepanovic pominje kao pomocni, da mozda eventualno kasnie bue prva opcia za klupu

 

Za Peidza se slazem, cak ni Lendeila ne bih previse zadrzavao (ako moe da se izvuce neka 'sigurnia' opcia)...Novica mislim da ce uhvatiti napadacki ritam kako se bue sezona blizila krau...ali ta njegova igra u odbrani e izglea zauvek izgubljena, jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pejdž i Lendejl aut, treba nam atletska životinja 100 godina mi dovodimo belca što puca trojke, ne zna leđima i ne mož odbrani stolicu

a skeptičan sam po pitanju Trinkijerija malo, doduše neću ništa da sudim unapred, a slažem se ovo za Šćepanovića i eventualno preuzimanje klupe, to bi bila sasvim dobra ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...