Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2120-11.jpg

 

znaci bukvalno sto puta gora verzija Vladanka, ono tipa, on kenja nesto, cita sastav tima, jebe mu se sta se desava na terenu

ovi akcija, gol, Vladanko jos cita sastav, posle 2 min covek mrtav ladan kaze 1:0 i tera dalje

e isti princip je ova budala sa slike samo za basket

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi nepravedno tovare Milojka zbog nekih stvari i alkohola, ucitavaju mu nesto sto uopste nije izrekao

samo nijedan nije imao emociju kao on, sad sto je pod stare dane prolupao i prodao se jbg, to me ne zanima, niti to slusam

 

a realno najbolji komentator bez ikakve dvojbe, najprijatnije ga je bilo slusati, veliki gospodin Boris Mutic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pop-pupovac-bandic-i-novcic-ova-snimka-najbolje-opisuje-hrvatsku-politiku/2054484.aspx

 

"Na snimci se vidi kako svećenik lomi pogaču i pronalazi novčić. Potom ga skriva i krišom predaje Miloradu Pupovcu, koji ga odnosi do zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića. Bandić nakon toga slavodobitno obznanjuje svima da je on pronašao sretan novčić, a svi mu plješću i čestitaju".

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Мајор Гашпар said:

Да се пребројимо.

 

druze Majore, odlicna nakon dva meseca

 

jeste videli sto nam cestitase Bozic, neka budala postavila sliku sa ustasom koji drzi odsecenu glavu pa brzo izbrisao

koliko varnica toliko jugovica odlecelo glava stajl mamicu im ustasku

 

Kuruze cak me i Aki dodao na fb, vidim da ti zasad odolevas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 1/10/2019 at 12:57 AM, obsessed by cruelty said:

sin poslanika ni manje ni vise 

satro brzo je obrisao sve to

opasni kompleksi ih drmaju

na nekom drugom portalu ista slika tog koljaca a u potpisu Petar Brzica

naravno da nije, nemaju pojma ko i vazda

 

da dodam samo da mi je zao zbog Caruge i Gige, opaki su bili

a na RTS-u ide Banjica, prezajebana serija

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba da gledate sve remasterovan domace filmove, da vidis koliko dobiju potpuno novu dimenziju genijalnosti

sablaznula sam se na maratonce, u fazonu, pa ovaj film ima BOJU ahahhaha i jos je bolji sto puta

 

 

btw, sad vidim da je tema za ekipu a ne neki random

izvinjotka, ali pogledajte te filmove obavezno ponovo

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...