Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Majore, to su ti sve zvanicni filmovi, dakle ovi
https://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_World_Cup_official_films
s tim sto na ovim DVDevima imas i po 2 prateca elemenata (borbu highlightsima neka 2 igraca, lupam recimo Klinsman - Kempes, i top 10 (golova glavom, odbrana, solo golova..))
sigurno ces mnogo vise uspeha imati sa trazenjem na originalnim nazivima, vidi na rutrackeru ili negde torent

inace ovo je 2010. pred SP izlazilo, ja sam kupio celu kolekciju, eno je u Srbiji

jedino je za ovaj '58 malo zajebano jer je naracija na nemackom, valjda ima negde titlova

https://www.reddit.com/r/footballhighlights/comments/8d73a1/fifa_world_cup_film_collection/

evo vidi ovde, ja ne smem da isprobavam torente :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.vice.com/rs/article/j57pmx/gojko-andrijasevic-za-vice-pustite-ljude-da-gledaju-fudbal

moj omiljeni komentator

 

Postojao je veliki otpor starijih kolega, na prvom mestu Milojka Pantića i Zvonka Mihajlovskog. Nisu mogli nikako da prihvate Šarenca i mene. Mi smo bili predvodnici novog talasa komentatora. Verujem da nisu mogli da se pomire sa tim, da njihovo vreme prolazi. I kasnije sam imao sukoba sa Milojkom Pantićem. Postoje stvari na koje mi lično dostojanstvo ne dozvoljava da ne odreagujem. Naime, posle 5. oktobra na RTS uleti Coka Lazović, i za urednika postavi Milojka Pantića. A, isto to leto, 2000. godine, Milojko odlazi na OI u Sidneju, kao član JUL-a u svojstvu portparola Dragutina Topića, a sve parama, isto julovca, Milovana Bojića. Pa, protiv čeka smo se mi onda borili sve te godine? Tih godinu dana, to je bilo strašno. Sve dok nije došla Bojana Lekić i postavila stvari na svoje mesto.
 

Deluje kao da postoji neka pozadina u tvom otkazu?
Pozadina svega leži u dve stvari. Prvo, zamerio sam se nekim ljudima, jer nisam želeo da žmurim i ćutim, da poslušno klimam glavom na sve. I zbog toga su želeli da me se reše. Druga stvar jeste da je morao da se progura Aca Stojanović. Ne znam iz kog razloga I po čijoj želji, niti me to zanima. Znam samo da se te godine igralo SP u Južnoj Africi, i da je doneta odluka da po svaku cenu on mora da prenosi utakmice naše reprezentacije, polufinale i finale SP.

 

Zar nisi upravo ti doveo Acu Stojanovića na RTS?
Jesam. Acu Stojanovića sam doveo na RTS 2002. godine da radi kao gost komentator, za vreme SP u Japanu i Južnoj Koreji. Sve je to bilo u dogovoru sa Bojanom Lekić, kako bi skinuli stariju ekipu. Ali, suština kada je on u pitanju, jeste što on želi da bude veći od događaja koji prenosi. Pompezni uvodi, beznačajni podaci i bespotrebne statistike su, po meni, suvišne u prenosu. U početku je bilo zanimljivo jer je nešto novo. Vremenom se to istrošilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodjoh sad da postavim link

ok je Andrijasevic, ali samo to i nista vise, ni po cemu se ne istice, nista posebno

zao mi je kad god cujem nesto lose o Milojku, drag mi je zbog onih prenosa 91' pa se trudim da ga ne komentarisem

zbog bljuvotina i laprdanja koje javno iznosi, nazalost svakog dana cujes nesto lose o njemu

Petar Lazovic je bio bas dobar potencijal, odlican glas, normalan komentator

 

ovo za Acu je u pravu, budala jbg

 

dakle, okreni, obrni, Borko Mutic bio i ostao najveci kralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, Мајор Гашпар said:

Meni je Gojko mrtvak (Koki, nisam ti spustio reputaciju :) ). Odvratni dosadni mrtvak.

ma to je garant neko udario zbog pljuvanja eldepea i komunjara, jebo im pas mater

Gojka sam oduvek voleo, baš mi prija
ne priča previše, ima lep glas, ne kenja o statistici i nebuloznim podacima o šurakovoj ujni, nije debil kao ovi moroni koji su sad na RTS-u...
a letos me je dodatno oduševio kad sam gledao svakodnevne večernje preglede dana na SP na Sport klubu, gde je bio ubedljivo najzanimljiviji i stvarno pokazao da se razume u fudbal
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako cemo realno, jedino Milojko ume da prenese emociju

jebale vas ldp, komunjare, sns i ostali, posmatrajte malo ljude mimo politike

 

Aca je realno najgori, ni Gojko tu nije daleko, to se dernja u mikrofon, skace, urla, neotesani su a tehnologija napredovala

ja koliko se secam Milojka sam samo jednom cuo da je i izgubio glas i da se drao u mikrofon kao Aca

ona utakmica sa sampdorijom u Sofiji kad smo poveli golom Mihajlovica i kad se smesilo novo finale

Rambooooo Mihajlovic, hahah pukao mikrofon jbt

ne znam sta bih dao da sam bio na mestu blizu Ace na sp u vaterpolu u Rimu posle gola Mice Aleksica u finalu ili posle Lanetovog gola Svabama na sp

ahahahahah kakav imbecil jbt, i dan danas ne znam zasto je on prenosio vaterpolo u Rimu pored Mikica

 

 

ali ubedljivo najvise sam se smejao, nisam mogao da prestanem, cekao sam posle reprizu ponovo da cujem ali izbacili su taj deo, igralo se LS nokaut faza Barsa i Arsenal i magar je kinuo u mikrofon...ali ono kao neki pederko, kao devojcica..i jos posle toga rece - ISTINA!! ahahahahah pao sam s kreveta od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...