Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A šta kaže korisnik Pozdrav iz Dablina

Evo ih opet luzeri, koji rade neki poslić za 200-300EUR, a kad im dete traži pare za ekskurziju onda slegnu ramenima. Čuj niko normalan ne bi dao tolike pare za telefon. Čuj dok je ovaca biće i vune. Taj telefon bez problema, kod bilo kog operatera u SRB, dobiješ uz paket 45-60EUR. Zavisno od modela i dodatog storage itd. E sad što dopuštate da je vama 45EUR mesečno veliki novac u Srbistanu, to bi trebalo da vas natera da se zapitate ko je tu ovca.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miki Veliki ima zamerke na veličinu

Fali mu ekran od bar 6,7 incha..ovi daljinci su preuski šta će mi takav ekran? Dok se ne pojavi od 6,7 incha u flag shipovima ja ne kupijem. Tu ne računam one prevelike od 7 incha honor 8x max i honor note 10 oni su preveliki a kamera i video daleko lošiji.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko odavde (Major bi mogao) čuo za sljedeću anegdotu: kada su igrači (mislim) Javora poslali ekonoma tadašnjem predsjedniku kluba jer su im kasnile plate i on pitao predsjednika gdje su pare, on mu rekao: mi smo prodali Ađurua Vojvodini, Vojvodina Aleksića Đenovi, Đenova Milita Interu... tako da ti je najbolje da  ti to vidiš sa Moratijem. :haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...