Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

u stvarnosti, evakuacija Pripjata je obavljena 27. aprila, a švedski naučnici i ostatak sveta su saznali 28. aprila
u seriji, u drugoj epizodi, Ščerbina 27. aprila priča da sovjetski ministar zdravlja kaže da nije opasno, da nije potrna evakuacija itd, a zatim zvoni telefon, Ščerbina se javlja i priča sa nekim, pa zatom obaveštava Legasova da nemačku decu ne puštaju napolje, da ceo svet zna itd i tek tada odlučuje da pokrene evakuaciju

ispada da je tek to što je svet saznao trigerovalo spasavanje ljudi iz Pripjata i okoline, ali u stvarno nije tako bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najveca misterija kako su ona tri najveca cara svih vremena prezivela nakon sto su odvrnuli ventile i izasli napolje

kako jbt? i zasto se do skoro o njima nista nije znalo?

mada konacni sud dajem nakon sto odgledam preostale dve epizode

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/6/2019 at 7:18 PM, darkonet said:

meni je najveca misterija kako su ona tri najveca cara svih vremena prezivela nakon sto su odvrnuli ventile i izasli napolje

kako jbt? i zasto se do skoro o njima nista nije znalo?

nije se desilo

 

---------------------------

 

 

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es da ta uloga nie kultna kao te starie...alie razbio u Srecnim Ljudima, u  epizodnoi ulozi doktora Lovcevica...kace cima sa Boskom Despotovicem i Scepanom, bukvalno samo sto mu pena ne podze na usta i ne dobie infarkt, trese se, tikovi...maestralno odglumio

Ista prica i za ednog edinog Dusana Poceka, kace zarumeni zbog pizdaria na Rancu prokletih

Nestvarne reakcie

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga obozavam ali lik nije izlazio iz klišea. .U svakoj seriji glumi neuroticnog lika mada ga niko ne bi mogao odglumiti kako je on to radio

ali kad je u srećnim ljudima otpevao ah što ćemo ljubav kriti kupio me za sva vremena 

Veliki car

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...