Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

10 minutes ago, kuruz said:

zar tako o komšinici, da ne kažem sugrađanki

Ih, sugrađanka. Ako je rođena u porodilištu, a inače je iz nekog sela u okolini Doljevca.

U čijem se stanu prokurvala, dok su je davili, to još nisam prokljuvio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ce sad da se kenja

trpaj ciganku ili da vidis kako mi srbi jebemo

uzas

 

glede dnevnika dijane budisavljevic...mnogo je tu nejasnoca, kolege drug major i kuruzov brat bi tu mogli stosta kasti

naravno ono sto je obicnom citaocu nevidljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Мајор Гашпар said:

Danas mi dosla Afera u sake i vidim Andjus  ima svoju kolumnu.

Opleo po Piksiju, trenrska prevara, mrtav fudbaler od 1987, zena mu ovakva, onakva, itd. Stara dobra vremena. :haha:

Deder obraduj nas izbaci link..sliku..stagod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ovo nema veze sa politikom. Rok koncert/svirka. Svega ovde ima. Ja sam se pijan peo na binu Orthodox Celtsa i pokušao nešto što je trebalo da liči na stepovanje. A o šutkama i ostalim stvarima da ne govorim. Naravno, protiv svakog sam nasilja, a pogotovo ovoga. Ali samo hoću da kažem da ovde nema nacionalizma. A sad kad razmišljam i setim se. To su bili dani. Nijedan splav ili klub ne mogu tome da priđu. Pivo, jeftine cigare, rok, neko uvek ponese gitaru, neuzvraćena ljubav, i ljubljenje sa drugom curom kojoj isto nije uzvraćena ljubav.
(Millennium, 28. jul 2019 23:41) # Link komentara

hahahaha naso sam te mangupe 😄

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

legendica 

Dakle, ne znam ni sam svrhu ove kolumne, ali valjda je zanimljivo.
Smejemo se Gradiša i ja. Ima jedan penzionisani (silom prilika …) udbaš (moj veliki drug …) koji je hapsio drugog bivšeg udbaša (Gradišinog druga …), a koga ja posredno susrećem i ugledavam kad-kad. Pa mi smeni i jedan i drugi. Ovaj što ga hapsio i ovaj što bi uhapšen.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...