Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Раднички поново показао да је сељачка екипа и да ништа не могу да направе. Нико се више од њих није курчио током свих такмичења, а увек су га посисали.

Прошле године се такође курчили, па их Хемофарм распали без проблема прегазио.

 

3-0 добија Партизан и то без Катића. Толико је доминантнији...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Плус нам први плеј има смисла за кошарку колико и Хејл Метал...

 

Meden si , medeno glup .

 

elem ako zvezda odigra ovako medenu odbranu Partizan bez Raska nema sanse za titulu .

 

elem danas sam u Indjiji video Jovu Stanojevica .

 

u Novom sadu videh Milosa Krasica u audiju , pored kafica ovozemaljskog izdajnika Noleta .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раднички поново показао да је сељачка екипа и да ништа не могу да направе. Нико се више од њих није курчио током свих такмичења, а увек су га посисали.

Прошле године се такође курчили, па их Хемофарм распали без проблема прегазио.

 

3-0 добија Партизан и то без Катића. Толико је доминантнији...

jesmo bolji igracki, ali kad pogledas na klupu...

nadam se da ce serija biti kolko-tolko fer i da divini navijaci nece bacati kese sumnjivog sadrzaja na teren, prekidati utakmice kad rezultat nije po njihovoj volji i i slicno. naravno, drugi klub je u pitanju, ali valjda sad fabrikasi navijaju za taj hibrid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може ништа на силу. Човић и старија руководства никако то да схвате.

И са мокраћом и без Партизан осваја. Очекујем лагане прве 2 утакмице јер ће муда постати кликери кад Гробари напуне Пионир. Трећа ће бити неизвеснији, али све у фазону:"Не помаже курви ништа, а много је она хтела, титула је црно-бела".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зајебава се наш Баалиша.

 

Него, дајте неки линк где би могао да се прати одлучујући меч грчке гели..не мора да буде Арена.

Кланица никако не сме да се пропусти.

 

Жељко осваја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam bio u Inđiji i nisam video te poznate ličnosti - Jova Stanojevića i Hejla

 

Danas bio u Krivaji kod Backe Topole , videh Nikolu Zigica , vozi Toyotu RAVA dzip , dosao na svadbu rodjenog brata koji igra za cini mi se za Proleter iz Zrenjanina . Mahnuo sam mu i on je meni , acekao je da izadjem na rikverc . Ima on neke slicnosti sa tobom Radmize , kao klinac je navijao za Partizan a posle za CZ , dijametralno suprotan preobrazaj nego kod tebe .

 

Gde si bio u Indjiji , da nisi mozda u outlet centru bio ?

 

Озбиљно? Што то? Не капирам што се све утакмице не би играле у Пиониру.

 

Medeni si pacijent .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

на почетку другог Спанулис продаје лопте

 

да, у аутлету

дошли смо возом и питали се шта се оно гради преко пруге

је л' те због тога нема на форуму?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спанулис на почетку другог продаје лопте, али зато трпа кад је год било критично.

Погађали су све што су испаљивали у последњим секундама. Да се не заборави и одлична рола Лоу-а цигојла.

Заслужена победа Олија...јбг, и Жељко је од крви и меса и уме да изгуби понекад.

 

У Шпанији "Ел Класико".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...