Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

ЦСКА лоше одиграо. Спанулис и Јасикевичијус богови,ал' ипак ми драго што су Крле и Тео прошли.

Да ми је неко причао на почетку сезоне рекао да ће Олимпијакос да игра финале рек'о би му да је луд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha, jes da ne volim dudu preterano, ali svaka mu cast na postavci igre, nije mala stvar uci u finale el kad imas u ekipi mancarisa, keselja, antica i slicne. ali mislim da nemaju sanse protiv cska. i da, jedva cekam hejla. :D

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije koridor 10 , tamo sam radio kad je jos Kuruz navijao za Zvezdu , u pitanju je magistralni put M22 Indjija - Gladnos , 12 km , vec uradjeno samo jos neke zajebancije , bili mi Dacic i Mrkonjic u poseti , mada to sad nije vazno .

 

Spanulis je magicnim piruetama pokazao da je Hari Poter sa kosarkaskom loptom , bez dileme je trenutno najbolji u Evropi , samo je pitanje da li ce on i Duda moci protiv ruskog giganta . Par odlicnih trojki i asistencija u pravim momentima su srusili jebene separatiste .

U finalu je CSKA veliki favorit i voleo bih da Rusi uzmu , ali se nadam da ce carobnjak sa Pirineja pokazati da sam oduvek bio u pravu , sto naravno niko normalan i ne negira .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milovan Stepandic + vinjak =

 

"...PERA DONOSIO TILULE, PERA DONOSIO KLUBU TITULE U EUROLIGI..."

 

Edit: Bolje "velikih" 5 poena, nego VELIKIH 30. Bila je egal tekma, iako su obe ekipe retardirane. Ali je postojala ta draz derbija.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mu svirana namerna, nego tehnička, a to može da dobije svako, čak i cela klupa

 

goru utakmicu odavno nisam gledao, sreća u onog bolida koji je naseo na Raletovu uličarsku foru

 

onaj stručni konsultant je car, čuje se da ljušti vinjak od sedam ujutru

 

genijalan komentar

 

"Mmmm, utakmica je bila dosta teska.

Nismo imali koncentracije u

odlucujucim trenucima. Oni su ubacili

koseve, a i mi smo. Oni imaju crveno-

bele dreseve, a mi crno-bele. Jednom

su mi pricali sta je to zona, ali nisam bas pazljivo slusao. Nas svi treba da

se plase. Na sledecim treninzima cemo

vezbati neke nove akcije. Nismo se

ovako dogovorili. Inace, ja nisam kriv

i sto se mene tice, sve sam dobro

uradio i organizovao." (Sta ce da kaze Jovanovic na kraju

novinarima, 15. maj 2012 22:11) Preporučen (+19) Ne preporučen (-1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...