Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

kripl fajt bese. dj najgori plej u istoriji kkp. promasujemo 4 napada za redom na -3, nema tu sta da se prica. a onda nam sava lesic zaprzi corbu. sad je i ova prednost domaceg terena upitna. ali sami smo krivi. nadam se da ne mozemo losije od ovoga. mada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Лаловић да се зарадује ове године.

 

Гробе, одакле ти за Рашка инфо? Ко зна кад је последњи пут тренирао...

 

Какво је стање са Џејмсом?

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад и ја видех...јбг, какав год да је, нема поправке. Мучење ми је да гледам како Пера окреће леђа кад год узме лопту.

 

Тешко да ће Рале заиграти. Јебена болест му се накачила и не верујем да ће да ризикују. Ако и којим случајем заигра, обезбедити му уговор до краја каријере, а онда и функцију у клубу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudije pokazale da su najjaci igrac partizana i nase lige. Kako ce da drhte kolena ovim pickicama tipa Andjusic i ta govna, kad Delije zagrme! Tomas je cale, to je jasno ko dan. Grobari dokazali kolki su kompleksasi, svaku sudijsku kradju su pozdravljali najburnije ikada, tripujuci se da nisu ukrali 10 titula. NA KOLENA PRED SRBE OOOOOO!

Pade Slavko,pade moja dika, jao mojih hiljadu cetnika...

Vojo ustani iz tanjira, nemoj da sekiras mamu.

Hail bi mi pozavideo na znanju, nadam se da me nece banovati Trenje.

Gurovic i ja smo bili highlight veceri, grobara 50 ali dobrih. Grobarski parter teska smejurija. DRHTE RUKE OKO BANJALUKE!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti dobi 36h odmora od pisanja, pošto ti ne ide.

 

Meden ban , nisam ni bio na sajtu 36 sati :P

 

Zasluzena pobeda Zvezde , vise su se trudili , Bertans mora vise da igra , u odbrani moze da parira zvezdinom crncu , u napadu bi barem nesto pogodio , vazno je da se Dzejms nije povredio , ima pravo Efenberg tuga je gledati Bozica kako dupetom prenosi loptu preko pola .

 

Smanjiti broj promasenih bacanja , veca zelja i manje izgubljenih lopti su kljuc uspeha protiv Pesica .

 

...

Hail bi mi pozavideo na znanju, nadam se da me nece banovati Trenje.

 

 

Hail je postao sinonim za kosarkasko znanje ,pogotovo ove sezone kad je kosarkaski nagazio neko tamo trenje , el klitorisa , groba milenka , jarcoslava ... , drago mi je da sam ti uzor u kosarkaskom pogledu i sto svoje znanje uporedjujes sa mojim sveznanjem .

Efenberg je takodje strucnjak za kosarku , njemu bih dozvolio da mi bude recimo pomoci trener ili strucni savetnik , uz prave savete ima potencijala da nadmasi potencijalnog ucitelja .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ја те молим да исфинтираш и да идеш у вертикални скок!"

 

Па је л' могуће да је ово рекао?

 

To Vlada legenda? :haha:

 

Realno, Jamesu treba tako nesto da kazem, da jednostavno ne pomisli da se dize na sut vise do kraja serije.

 

ово је најгора кошаркашка утакмица икада

 

Nemoguce da je bilo gore od tekme sa Cedevitom na F4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, Пешић је то рекао. После те реченице, изјавио је: "Немојте да причате са судијама, препустите то мени".

 

Гора, веруј ми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Брат Омар.

 

 

Иначе синоћ у пиониру, одлична атмосфера, добро зезање, притисак све време на противничке играче, можда се мало претерало са Мачвановом главом, ал добро, све у свему лепо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

До јаја би било кад не би играо Џејмс. Није неки плеј,али Божић 20 + минута на терену,па то би било сјајно.

Сутра да би имали неке шансе морају коначно те тројке да прораде,ваљда ће Милутиновић бар једну добру утакмицу да одигра у овој серији јебем му матер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce Dzejms igrati , bio bi veliki hendikep da ne igra , sa stetocinom Bozicem male su sanse za pobedu .

 

 

Сутра да би имали неке шансе ...

 

Sutra nemate apsolutno nikakve sanse s obzirom da se igra u utorak . Ali dobro navikli smo na tvoje neznanje iz kosarke , ali jos laprdas o svetom sportu . Zasto se lepo ne povuces iz diskusije kao na primer grob milenko i neko tamo trenje .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...