Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Jaroslave, ne vidim sta je smesno. Kako mozes, molim te mi reci, kako mozes da navijas za njih? Svaki covek koji je ispunio preduslov da ima IQ preko 75 i dva oka mora da navija PROTIV Barse, a ja sam siguran da si ti ispunio oba preduslova, pa te opet pitam: KAKO? Molim te mi odgovori. Ne zezam se.

Edited by El Pistolero
  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја само да напоменем да је све оно лоше што сте чули о генералу Франциску Франку лаж. Велики хуманиста,визионар и пре свега велики човек.

Преки суд свакоме ко од дана данашњег па надаље навија за каталонске шиптаре. Каталонију сравнити са земљом,онда узорати и посолити да се више нико не насели ту,на судији испробати све до сада познате технике мучења.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Преки суд свакоме ко од дана данашњег па надаље навија за каталонске шиптаре.

 

Zapravo, od 6. maja 2009. Sve ostalo je u redu.

 

Evo, dobrovoljno se prijavljujem da budem u prvom redu fronta, kao i da budem dzelat Ovrebu, Busaki, Starku, De Blekereu, Platiniju, Blateru, ovom sudiji danas (zaboravio sam ime) i svim ostalima koji su u svom zivotu ikada spomenuli rec Barselona u pozitivnom kontekstu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaroslave, ne vidim sta je smesno. Kako mozes, molim te mi reci, kako mozes da navijas za njih? Svaki covek koji je ispunio preduslov da ima IQ preko 75 i dva oka mora da navija PROTIV Barse, a ja sam siguran da si ti ispunio oba preduslova, pa te opet pitam: KAKO? Molim te mi odgovori. Ne zezam se.

 

Е, овако. Смешно ми је то што видим шта се прича за ове пенале. Ок, слажем се да други није постојао, али је први и више него очигледан. Лопта је дошла код Месија који је могао или да шутира или да направи још корак напред па онда да пуца, али није то урадио јер је био срушен. Дакле, прекршај у очигледној гол ситуацији.

 

А Милан је иначе издоминирао само тако. Целу утакмицу су само они постојали на терену. Требало је барем 3 гола да приме, да се Барсини играчи нису спрдали и играли поприлично лежерно. У првих 10 минута је требало 2:0 да буде. Тако да немојте бити смешни са причама око судија када свако ко има IQ преко 75 и два ока може да види да је Барселона већ годинама најдоминантнија екипа у светском фудбалу.

 

А што се тиче новокомпонованих навијача Барсе, са њима ме немојте стављати у исти кош. Навијам за овај тим још од како сам клинац био, а ти што се од скора "куну" у плаво-црвене боје могу само да умру, што се мене тиче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali opet mi nisi odgovorio na ono sto sam te pitao a to je kako mozes da navijas za Barsu posle svega sto se izdesavalo u poslednjih par godina? Da si covek, pa da lepo kazes: "Znas sta, istina je, pokrali smo Celsi, Arsenal, Real vise puta i Milan 2 puta u istoj sezoni, ali ja ipak volim Barsu, jer mi se svidja da neposteno dobijaju utakmice".

 

Ja bih prestao da navijam za njih pa tacno da sam ih voleo 10+ godina pre toga. Smucili bi mi se. Ili zbog tih novopecenih ruzicastih navijaca Barse, bilo bi me sramota da me stavljaju u isti kos s njima.

Edited by El Pistolero
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је као да си ме питао: "Како можеш да слушаш Morbid Angel после овако срање албума што су избацили". Ја не навијам за играче или генерације неког клуба, него за клуб. И не знам где је то Милан два пута ове сезоне покраден? Ок, једном је ово од вечерас, али не знам који је други пут. А и хоћеш да кажеш да Барса у првој утакмици није оштећена за пенал? Хоћеш да кажеш да 2010. није покрадена кад се играло против Интера? Против Челзија је била крађа и то признајем. То за Реал такође не знам на шта мислиш.

 

А чињеница је да се такве приче врте око Барсе јер је створена таква атмосфера још одавно, када су сви видели да на терену не могу у 95 посто случајева да се победе, па као 'ајде да се праве такве приче, и нормално је да такве ствари стварају додатни притисак на све, па и на саме судије. Мислим да прича да Барса поткупљује судије, а притом је у дуговима од 300 милиона евра не пије воду.

 

И опет кажем, што се тиче новопечених навијача, од њих се максимално ограђујем и када год на некога налетим у некој причи везаној за Барсу трудим се да га што више испрозивам и спустим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да прича да Барса поткупљује судије, а притом је у дуговима од 300 милиона евра не пије воду.

 

 

па зато и дугују, свака ЛШ по стотку

од ове године ће дуговати 400

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је као да си ме питао: "Како можеш да слушаш Morbid Angel после овако срање албума што су избацили". Ја не навијам за играче или генерације неког клуба, него за клуб. И не знам где је то Милан два пута ове сезоне покраден? Ок, једном је ово од вечерас, али не знам који је други пут. А и хоћеш да кажеш да Барса у првој утакмици није оштећена за пенал? Хоћеш да кажеш да 2010. није покрадена кад се играло против Интера? Против Челзија је била крађа и то признајем. То за Реал такође не знам на шта мислиш.

 

А чињеница је да се такве приче врте око Барсе јер је створена таква атмосфера још одавно, када су сви видели да на терену не могу у 95 посто случајева да се победе, па као 'ајде да се праве такве приче, и нормално је да такве ствари стварају додатни притисак на све, па и на саме судије. Мислим да прича да Барса поткупљује судије, а притом је у дуговима од 300 милиона евра не пије воду.

 

И опет кажем, што се тиче новопечених навијача, од њих се максимално ограђујем и када год на некога налетим у некој причи везаној за Барсу трудим се да га што више испрозивам и спустим.

 

1)Kako te nije sramota da kazes da izjavis ovako nesto?Inter je ubio Barcu takticki,a to je nebitno zar ne?Da li trebam da spominjem onu kradju protiv Celzija?

 

2)Decko,svi glavni klubovi su u dugovima kao i sve najjace drzave pa se i dalje namesta i vode ratovi sa "nekim parama",ali dobro i da ne namestaju jednostavno sudije navlace uvek na njihovu stranu sto je neprihvaljivo,treba da bude posteno sudjenje.

 

3)Zasto je ovo bitno za diskusiju?Zasto je bitno to sto ti njih spustas?

 

 

I pazite sta vam kazem,igrace se finale Real-Barca,uzima Real jer Murinjo zna da igra na jednu utakmicu protiv Barce,ako pogresim placam Stevi vinjak. :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Барса дала гол Интеру из офсајда 2010. Онај други није био пенал, за трећи гол су имали среће. Највећи хендикеп Милану је то што Тијагу Силва није играо, а после тога што Златан не уме да игра велике утакмице.

 

Dokle vise SEJDORF, mamu mu jebem nepismenu i APS i Tijanicu sto ga drzi!!!!!

 

Каже се Сејдорф ако ћемо по енглеској википедији, а по неком мом скромном знању холандског ова два Е означавају дуго Е, па би требало на српски да се транскрибује као Седорф. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја само да напоменем да је све оно лоше што сте чули о генералу Франциску Франку лаж. Велики хуманиста,визионар и пре свега велики човек.

Преки суд свакоме ко од дана данашњег па надаље навија за каталонске шиптаре. Каталонију сравнити са земљом,онда узорати и посолити да се више нико не насели ту,на судији испробати све до сада познате технике мучења.

 

Apsolutno tačno! Bilo je to neko bolje vreme, kad je crni orao ponosno stajao na zastavi, a onda su nam nametnuli taj prokleti ustav i sojijalisti upropastiše ovu veliku zemlju :(

 

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Kako te nije sramota da kazes da izjavis ovako nesto?Inter je ubio Barcu takticki,a to je nebitno zar ne?Da li trebam da spominjem onu kradju protiv Celzija?

Милитов гол из офсајда, поништен Кркићев чист гол, није свирано играње руком од стране Лусиа (чини ми се да је он) у свом шеснестерцу.

 

3)Zasto je ovo bitno za diskusiju?Zasto je bitno to sto ti njih spustas?

Није битно, али као што сам рекао, ограђујем се од таквих људи, па да не испадне да сам и сам међу тим ружичастим навијачима.

 

Dokle vise SEJDORF, mamu mu jebem nepismenu i APS i Tijanicu sto ga drzi!!!!!

Зидорф. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...