Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Ljudi koje cu uvek postovati u reprezentativnoj ulozi su Deki,Bane i Pantela.Sta god vi srali,uvek se odazovu i daju 100% sebe.

 

Морао би се ту додати и Коларов. Он је можда био и најбољи током ових несрећних квалификација за ЕП.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam,tu i tamo.Nikada mi nije delovao nesto preterano zainteresovan.

 

Ипак ни то није потрајало. Разуларене народне масе са нестрпљењем чекају нови Ороз! :rockdevil:

 

To radim zbog sebe,a ne zbog scene. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je potez kapitena koji smiruje strasti.Posao kapitena.Sta mislis,kakva bi reakcija bila da je otisao tamo i poceo da ih proziva?To bi bilo izuzetno pametno,da se ukenjas.

A na kraju krajeva,ako mu je to i jedina mrlja,neka je.Pored svega sto je uradio to je kerov kurac.

 

Aplaudiranje onim ustasama iz Djenove sigurno nije reakcija kapitena , nije mu reprezentacija Zvezda pa da postrojava saigrace ispred navijaca , totalno vam pameti .

 

Ljudi koje cu uvek postovati u reprezentativnoj ulozi su Deki,Bane i Pantela.Sta god vi srali,uvek se odazovu i daju 100% sebe.

 

Albert Nadj je uvek davao 200% za reprezentaciju , najvise se vazda trudio , slicno kao sto rade Stankovic ili Vidic u svojim klubovima .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изнервирах се прекјуче,како смрдљиво добише они лондонски смрадови. Нису 3 пута прешли пола шабани.

Синоћ нисам гледао,био у Пиониру. Бајерн завршио посао,Милан извукао добар резултат.

Реал осваја. Лагано.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...