Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Mislim da je sada potpuno jasno ko ovde zna sta govori ! Takodje stoji cinjenica da ne mogu postojati dva Ronalda . Pickici staviti na ledja Cristiano , da se ljudi ne bi opet zabunili kad odluci neku plou-bitnu utakmicu !

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ronaldo Kristijano od kraja regularnog dela nije mogao da se sastavi, odma' se videlo da nece postici gol, a Realu dzaba jedan Kasiljas da ih onako izvuce iz govana kad su ostali retardirani.

Edited by Srlandand
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bre! Ni sve ciganisanje i sumnjive sudijske odluke nisu pokolebali bavarce.. da je onaj Gomez bio malo pribraniji ne bi morali ni da gledamo penale, realno. Inace, ovo je sasvim sigurno najbolji mec u ovoj fazi lige sampiona, mislim da je po prikazanoj igri/zanimljivosti fudbala definitivno finale pre finala. Aj sad jos da zgaze onaj budjavi Celzi u finalu i to je to.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzeno je prosao Bajern,vise su hteli pobedu i to je to.Ovi su igrali ko picke celo drugo poluvreme.Produzetke je mucno i komentarisati posto su se i jedni i drugi raspadali ko da su iz JSL.Kasiljas i Nojer su pokazali klasu.

 

Finale me apsolutno ne zanima,ne zasluzuje paznju.Nadam se da ce pobediti Bajern,to je ipak veliki klub sa pedigreom,za razliku od onih londonskih pilicara.

 

Ni sve ciganisanje i sumnjive sudijske odluke nisu pokolebali bavarce..

 

Jebote,da li si ti gledao utakmicu?Ili je to po difoltu da se sere o ovakvim stvarima?

  • Upvote 1
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...