Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Zasluzeno je prosao Bajern,vise su hteli pobedu i to je to.Ovi su igrali ko picke celo drugo poluvreme.Produzetke je mucno i komentarisati posto su se i jedni i drugi raspadali ko da su iz JSL.Kasiljas i Nojer su pokazali klasu.

 

Finale me apsolutno ne zanima,ne zasluzuje paznju.Nadam se da ce pobediti Bajern,to je ipak veliki klub sa pedigreom,za razliku od onih londonskih pilicara.

 

 

 

Jebote,da li si ti gledao utakmicu?Ili je to po difoltu da se sere o ovakvim stvarima?

 

A jel si ti retardiran ili samo po difoltu mene trolujes? Jebeni sudija Karadzic (koliko god ga voleli ili ne, relevantnije je njegovo misljenje nego nase) je zakljucio da su obe situacije kod golova Reala sumnjive. A da ne pricam sto, ako je arsin za penal napucana lopta u ruku, onda samo u drugom poluvremenu Bajernu nije sudjeno 3 cista penala. Tako da me zaobidji, necu ni da ulazim u diskusiju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@salvation

Isti taj Karadzic je zakljucio da je u prosloj utakmici prvi gol Bajerna iz cistog ofsajda.Prvi gol Reala nije sumnjiv,samo debilcini moze biti sumnjivo to igranje rukom.3 cista penala si video samo ti u svojoj glavi.I smiri strasti sa tim uvredama,nisam ti mamu dirao,jebo te hejt prema Realu i Celziju.

 

@blagi

 

BRATU NAVLAKUSI DOVLI DA JE NEKO PRE DVA MESECA REKAO DA CE BAJERN IGRATI U FINALU OTERAO BI GA U KURAC

 

MANI SE PRAZNIH PRICA DUKLJANINE

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro de, izvini ajde, ali kazem ti, nema tu nikakvog hejta, prosta cinjenica je da je kod prvog gola covek pogodjen u ruku kojom se oslanjao.. da nije, pri tom doskoku bi polomio vrat. A u drugom poluvremenu je lopta u putanji ka golu Reala jedno 3 puta pogodila igrace Reala u ruku.. jbg, to, po meni, spada pod sumnjive situacije, nema nikakve veze sa navijackim strastima. A realu iskreno cestitam sto su igrali veceras prilicno otvoren i lep fudbal, nema tu nikakvog hejta.. sudija im je svojim greskama pomogao, ali kad ne znas da sutiras penale, ispadnes.. i to je to.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto i nas ne zanima sto ti neces gledati. ako te zanima sport, a serendas svuda o istom, valjda je nebitno ako one dve fensi ekipe ne igraju u finalu. cak i daje draz.

 

edit: ulete ovaj ticaba.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква текма! Можда и најбоља коју сам гледао после Ливерпул-Милан. Јеботе не могу да верујем да је Марсело онако истрчао на крају. Навијало се наравно за Бајерн,али ипак ћу у финалу да навијам за Ди Матеа.

Јеби цигане!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto da podsetim kolika je lemmy sixx dileja, a koliki sam ja doktor za fudbal.

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/34039-liga-sampiona/page__view__findpost__p__2413777

 

Ti si kurac na biciklu Vrankovicu.

 

valjda je nebito ako one dve fensi ekipe ne igraju u finalu.

 

Naravno da je bitno.Ja sam fensi,nisam metalhead.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...