Jump to content

Premier League 2011/2012.


WoS

Recommended Posts

ode josh jedan kapiten. :( razumeo bih ga da je odluchio da ostane, a razumem ga i ovako. neka mu je sa srecom u daljoj karijeri i nadam se da ce je nastaviti van engleske. a nama navijachima ostaje da se nadamo da ce podolski i ziru biti makar priblizno dobri kao rvp u poslednje 2 sezone.

 

Ja se vodim time da će mu Venger dati malo veću platu i da će iznenada RVP odlučiti da ipak više voli Arsenal i želi da osvaja trofeje. Tako je i Runi odlučio da ide, Ferguson rekao "200.000 nedeljno." i iznenada je odlučio da mu je leglo zmija lepše nego pre toga. Ako se to ne desi, onda neka RVP ode u Juve, da ne pojača direktne rivale Arsenalu.

 

487705_386023084793834_1915057530_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vodim time da će mu Venger dati malo veću platu i da će iznenada RVP odlučiti da ipak više voli Arsenal i želi da osvaja trofeje. Tako je i Runi odlučio da ide, Ferguson rekao "200.000 nedeljno." i iznenada je odlučio da mu je leglo zmija lepše nego pre toga. Ako se to ne desi, onda neka RVP ode u Juve, da ne pojača direktne rivale Arsenalu.

 

487705_386023084793834_1915057530_n.jpg

 

ovaj scenario bi bio dobar, ali onda ne znam kakva bi atmosfera bila u klubu i na relaciji rvp-navijachi, s obzirom da sad svi znaju da van persi nije toliki fan kluba kakvim se do sada predstavljao.

 

a ovu sliku mi je ciki danas ostavio na fejsu. :haha:

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

тако се и Стиви Ми премишљао да оде у Челси, стандардна прича

 

To je tačno, ta saga je bila jako bolna. S tim što je taj Stivi Dži mogao da dobije 150.000 nedeljno u Realu i čini mi se tada 100.000 u Čelsiju i pre toga odbio produženje ugovora sa Liverpulom koji bi mu obezbeđivao tu lovu. Na kraju je ostao u Liverpulu, tamo gde i pripada. Sad ima 140.000 platu i boli ga janko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto nije?treba bas da se posere sebi u karijeru jer klub boli kurac da bude konkurentan?da ih je cekao,cekao ih je.

 

chekao je i klub njega da posle 7 godina odigra 1 dobru sezonu bez povreda. mogli su ga se reshiti bilo kad pre pochetka proshle sezone, ali su verovali u njega i chak dali i kapitensku traku nakon odlaska fabregasa. a on posle prve sezone koju je odigrao kako valja u'vatio boga za muda. neka ga onda.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

chekao je i klub njega da posle 7 godina odigra 1 dobru sezonu bez povreda. mogli su ga se reshiti bilo kad pre pochetka proshle sezone, ali su verovali u njega i chak dali i kapitensku traku nakon odlaska fabregasa. a on posle prve sezone koju je odigrao kako valja u'vatio boga za muda. neka ga onda.

 

i sad on njih treba da ceka 7 godina da prestanu sa pedofilijom i sklope konkurentan tim?sta je klubu 7 sezona a sta igracu kumara

Share this post


Link to post
Share on other sites

chekao je i klub njega da posle 7 godina odigra 1 dobru sezonu bez povreda. mogli su ga se reshiti bilo kad pre pochetka proshle sezone, ali su verovali u njega i chak dali i kapitensku traku nakon odlaska fabregasa. a on posle prve sezone koju je odigrao kako valja u'vatio boga za muda. neka ga onda.

 

 

Nije da me zabole šta se dešava u Arsenalu ali se potpuno slažem sa tobom na ovom planu. Dali su mu maksimalnu moguću podršku, a on drvi janka. Čak je i njegova lepša polovina izjavila da RvP mnogo duguje Arsenalu i da će ostati. Jeb'o Torresov sindrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...