Jump to content

Premier League 2011/2012.


WoS

Recommended Posts

realno, ove godine niko nije zasluzio titulu u premijer ligi. nijedan tim se nije izdvojio po igri. to se vidi i po tome kako su najjachi timovi proshli u evropi. junajted ce uzeti titulu preko ovakvih utakmica, a odavno nisu imali loshiji tim. premijer liga je dosta izgubila na kvalitetu u zadnjih par godina. nadam se da ce biti bar malo bolje ako se uvede ovaj finansijski fer plej.

 

@kuruz: ista stvar kao i sa barselonom. dzabe im shto igraju najbolji fudbal na svetu, kad utakmice dobijaju na takav nachin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

besmisleno je da se sigurne pobede prljaju nepostojećim penalima

OVO

gledao sam samo poslednjih 20tak minuta, cujem da je Skols (opet) odigrao Bogovski.

 

@skalkraser, ne slazem se za ovo o evropi, npr dortmund je bio poslednji u grupi ali apsolutno zasluzeno uzimaju bundes.

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer je klop mudro skontao da u LS tesko sta moze da uradi,pa kad se klackalo ulozio sve na BL.nije se ni ferguson bas mucio da progura ekipu kroz LE.

 

totnem je kanta,sramota sta rade mata i drogba,do sad su bar trebali da povedu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam samo poslednjih 20tak minuta, cujem da je Skols (opet) odigrao Bogovski.

 

 

гре'ота што не уђе један шут, фантастичан волеј на набачену из корнера

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, ove godine niko nije zasluzio titulu u premijer ligi. nijedan tim se nije izdvojio po igri. to se vidi i po tome kako su najjachi timovi proshli u evropi. junajted ce uzeti titulu preko ovakvih utakmica, a odavno nisu imali loshiji tim. premijer liga je dosta izgubila na kvalitetu u zadnjih par godina. nadam se da ce biti bar malo bolje ako se uvede ovaj finansijski fer plej.

 

U pravu si.

City je bio najbolji veci deo sezone i bio sam siguran da opusteno uzimaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

гре'ота што не уђе један шут, фантастичан волеј на набачену из корнера

da da, video sam i postavio link iznad, al su ga uklonili

 

 

 

Celsiju priznat goal iako lopta ne da nije presla gol liniju, nego je nije ni dotakla. Kako ih samo nije sramota? :D

Edited by metal guru
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepostojeći penali su lepi kad se sviraju protiv Cigana, liverpulskih istoričara i katalonskih separatista. Mrzim kad se svira protiv ostalih ekipa.

Najgore je kad se sviraju nepostojeci penali klubovima koji su priznali nezavisnost Kosova .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celsiju priznat goal iako lopta ne da nije presla gol liniju, nego je nije ni dotakla. Kako ih samo nije sramota? :D

 

ko o cemu...

 

ni ovo sad nije preslo gol crtu

 

cist penal za totnem

 

ni ovo sad nije preslo gol crtu

 

ne toresa izgubicemo

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...