Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

@ Lemmy Six - Ti zasluzujes poseban odgovor na ovoj temi. Prijatelju, prvom prilikom imas gajbu piva od nas za sve sto si uradio za nas na tom radiju! Naravno, gajbu cemo piti svi zajedno, a ne ti sam  icon_da.gif  icon_mrgreen.gif

 

HVALA JOS JEDNOM!!!

 

p.s. konkurenciji nakon 8 meseci mozemo progledati kroz prste, cini mi se icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Progledajte onda! icon_biggrin.gif

...

user posted image

...

Chestitke sa moje strane... samo udrite! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je neko tako postavio, i neka, nemam nista protiv i da je pisalo Banja Luka, Francuska.

 

Priznaj sada matori da bi bio najveci duh BL, Norway icon_smile.gif Mislim pomalo je dosadno doci u BL na ferija i biti mjesec i po u toj susi, ovde ide sve mnogo brze, stoga ja sam za BL, Norway icon_smile.gif Ali bi zadrzao vase cjene alkohola icon_wink.gif Pozz pivopije.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj sada matori da bi bio najveci duh BL, Norway icon_smile.gif Mislim pomalo je dosadno doci u BL na ferija i biti mjesec i po u toj susi, ovde ide sve mnogo brze, stoga ja sam za BL, Norway icon_smile.gif Ali bi zadrzao vase cjene alkohola icon_wink.gif Pozz pivopije.gif

Moze starce, moze!

 

Idi se prijavi na Metal Archives, pa kazi webmasteru da je greska u pitanju, i da je Banja Luka jedno malo mesto u Norveskoj, pa da covek prepravi icon_smile.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj, u pravu si! Postao Interfector bend za izazivanje medjunacionalnih svadja! Bila ja juce na Rock planetu (na Satanorium se ne moze, a i smirili su se), ljudi moji pa ono je strasno! Jebo te, ako ce da se mrze samo neka izvole, sta im je Intefector kriv! Ali doduse, ko i napisa ono: Banja Luka,SCG?!

 

Nego, imam jednu ideju za tebe, Beta! Hajde, da ti i onaj manijak ne biste spamovali vise ovu temu (znam da ti ne bi, ali kad te izazivaju), otvori ti lepo temu o "Avilouna's grave", uz napomenu da tu mogu da te pljuju, maltretiraju, muce, napadaju Borisa na nacionalnoj, verskoj, muzickoj i svim drugim osnovama, pa nek ljudi navale kad im se vec to svidja!

Rock planet?! To su oni sto im je jezik na sajtu BOSANSKI?! E, i ti si nasla da se kacis sa Federacijom.

 

Ma sta ja tu drobim?! Odgovorio ti covek bas kao sto bih ja!

 

A sto se tvog bolesnog predloga tice, necu da komentarisem samo da ti kazem NAUCI ENGLESKI (jeste da ti je nick interna zajebancija, ali ovo je ozbiljnija stvar) Avilouna nije grob (Avilounas grave)!!!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Today is a good night to die!

Trebao si vidjeti Rodjaka sinoc. Srendao, exirao i odmah povratio. Mrzio je satima poslije, ali to je dobro. Mrznja nas cini jakima.

I prezir i prezir...

Ne znate vi sta je mrznja icon_razz.gif Ovde se mrzi i prezire danas ja vinmonopol bio zatvoren (zbog uskrsa icon_evil.gif ) nema zeste za nas, tako da Tore i ja ubijamo muku i bol sa pivom i snusom! To je mrznja i prezir sutra palimo crkvu icon_evil.gif skaal icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, bilo je previse zainteresovanih za putovanje hypersvemirom, tako da ih U.S.S. Moja Soba nije mogao primiti, a vani je bilo bas gadno, tako da se ovo hrabro djelo moralo odloziti za neki drugi vikend. No, imam i jednu dobu vijest: Danas sam pricao sa Lordom Zsgajjom i dosli smo ideju da napravimo rakiju od orascica. U principu, bice to regularna (dobro, mozda malo jaca icon_mrgreen.gif ) sljiva koja ce se nasuti u bocu do pola napunjenu orascicima i potom ostaviti mjesec-dva na suncu da se malo razigra. Ko prezivi pricace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, bilo je previse zainteresovanih za putovanje hypersvemirom, tako da ih U.S.S. Moja Soba nije mogao primiti, a vani je bilo bas gadno, tako da se ovo hrabro djelo moralo odloziti za neki drugi vikend. No, imam i jednu dobu vijest: Danas sam pricao sa Lordom Zsgajjom i dosli smo ideju da napravimo rakiju od orascica. U principu, bice to regularna (dobro, mozda malo jaca icon_mrgreen.gif ) sljiva koja ce se nasuti u bocu do pola napunjenu orascicima i potom ostaviti mjesec-dva na suncu da se malo razigra. Ko prezivi pricace...

Ne pravi se to tako, recept:

U teglu veliku, najvecu koju posedujes ubaci 20 malih oraha koji su se tek oformili i ubaci kilogram ili vise secerada prekrije orahe i stavi tu teglu zatvorenu na sunce. Najbolje pored prozora u nekoj sobi jer mora da bude toplo. I kad to sve pocrni tj. kad se orasi stope sa secerom ubacujes male kolicine u sljivovicu ili neku drugu rakiju! pivopije.gif

 

p.s. Mozda je malo drugaciji postupak ako jeste obavesticu ali mislim da treba ovako. Ukus bude zakon!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, bilo je previse zainteresovanih za putovanje hypersvemirom, tako da ih U.S.S. Moja Soba nije mogao primiti, a vani je bilo bas gadno, tako da se ovo hrabro djelo moralo odloziti za neki drugi vikend. No, imam i jednu dobu vijest: Danas sam pricao sa Lordom Zsgajjom i dosli smo ideju da napravimo rakiju od orascica. U principu, bice to regularna (dobro, mozda malo jaca icon_mrgreen.gif ) sljiva koja ce se nasuti u bocu do pola napunjenu orascicima i potom ostaviti mjesec-dva na suncu da se malo razigra. Ko prezivi pricace...

Pa matori joj ja ovo ne smijem recu Cimerusu icon_smile.gif Ubit ce malu i zauvjek emigrirati na Balkan... Ali radujem se Maju icon_da.gif Bit ce Living from night to night icon_biggrin.gif SKAAL pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...