Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

ne slazem se sa dedom da lici na neki metalcore-emo bend logo.

 

moderno jeste, ali to je samo astetica trenutna, mnogo bi gluplje izgledalo da je neki fazon sto lici na logotip megadeth-a ili dark tranquility-a iz 97e.

Ne dedice, nisi me razumeo. Logo kao logo, sama slova, su sasvim ok, i super izgledaju. Nemam nista ni protiv jednoroga, ali odnos boja, tj. obrada okoline loga je taj milenijum o kojem ti pricas, i emo o kojem ja pricam :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je do jaja novi logo moderan je nije preterano kitnjast ime benda je glavno i jasno uocljivo ali ne gusi ceo dozivljaj. mnogima treba neko vreme da nije bas najbolji potez praviti logoe koje niko ne moze da protumaci. tako da od mene za ovo imaju 10 +

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm: onaj prvi draconic album nema veze sa trenutnim bendom tako da koliko ja vidim, nismo nikad menjali stil i prvi smo maltene bend u srbiji koji je ikad pokusao ovakav neki moderan fazon da svira.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ljudi menjate stilove kako je to in znate onu poslovicu

Ko se okrece kako vetar duva guzica mu gola:P

 

Bend radi na izgradnji ovog stila jaaaako dugo! Kada smo se okupili u manje-vishe ovoj postavi (neshto posle Lazinog dolaska u Srbiju) seli smo i razgovarali dugo o tome shta zhelimo da stvorimo i kako da oblikujemo nashu viziju modernog metala. Svi slushamo razne pravce metala i muzike uopshte i probali smo da ubacimo sve shto volimo i da opet pronadjemo neki svoj autentichan zvuk.U jednom trenutku smo napravili pauzu od jedno 2 godine i dobar deo pesama koje danas mozhete chuti nastale su u periodu (tada moderan metal, metal-core ili shata god vecj ovde nisu bili prisutni u ovoj meri, ako je uopshte to neko i slushao tada da ja znam...barem van nashe ekipe...). Shvatite da mi stvarno volimo ono shto Draconic sada jeste. Shto se starog albuma tiche - ja sam jedini chovek koji je svirao na tom albumu. Album mi je jako drag sa neke strane, sa druge strane izmenio bih sada bar 50% stvari, ali o tome sada ne vredi raspravljati. ovo shto SADA vidite je DRACONIC i on cje nastaviti da evoluira u svakom pogledu.

 

Metal je rat! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo vam je Mastodon meets Heaven Shall Burn meets stolarska radnja meets Vintersorg meets Em N Sue meets Virgin Steele meets neki metalcore cover od pre par godina...

 

generalno, kad pogledam u logo ne znam shta svirate... podrzavam... ja biK to nosio na stomaku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nismo nikad menjali stil i prvi smo maltene bend u srbiji koji je ikad pokusao ovakav neki moderan fazon...

 

 

nashu viziju modernog metala... tada moderan metal...

 

Priznajte i ne izvlačite se sad - imate sve brojeve "Burde" i "Bazara"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...