Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Eh, primetio si i ti da je taj izgovor pomalo istrosen? :bigblue:

 

Jeb'ga, ali da nisam otisao kuci posle svirke odmah, umro bih u BGu... onaj prah sto mi je Nemanja dao da popijem nije pomogao bas, nego me stomak nenormalno boli, plus i glava... ko zna sta je ono bilo sto sam popio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, meni je strasno zao sto je ispalo sinoc kako je ispalo, ali vi ste odradili sjajnu svirku. Moram da kazem da mi je ovo prvi susret sa vama live, do sada sam imala prilike samo da slusam vase snimke, koji su, uzgred, FENOMENALNI! Sve u svemu, sinoc je provod bio nezaboravan... jos me bole ledja, vrat, noge, a glas je skroz otisao :D:veseli:

Zelim vam srecu i uspeh u daljem radu, ne odustajte! :pivopije:

 

No, cisto kao mala uspomena od sinoc, evo par slidza (sa mobilnog, jbg :uhoh: ) i clip jedne pesmice :rockdevil:

 

PoZz

 

7.jpg

 

6.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 

3.jpg

 

8.jpg

 

10.jpg

 

9.jpg

 

Link za download: Draconic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim vam srecu i uspeh u daljem radu, ne odustajte! :pivopije:

Зашто би одустајали? Након оволиког трајања сад треба да дигну руке? Ња!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa to...nema zato sto tamo gde smo uzimali majce nisu imali zenske modele, you know we love dem hos :D

 

reci ako znas gde mogu povoljno da se uzmaju zenske majce pa cemo srediti i to da biva.

 

 

i lhabiji puno hvala na lepim uspomenama i zeljama. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve ste vi face od Ljudi :muzicar: Po meni ste najmoderniji,najprogresivnijii najmocniji bend na ovim prostorima........ :opusteno: Uz to ste jos i super likovi....Ljudi, juce sam za vas navijao :rockdevil: Hocu vasu majcu :violent: Pici je najveci mamut na sceni :rockdevil::zeleni: To je takva muzika da nemam reci...pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја и даље жалим за "Conflux" периодом. Како је оно био добар мелодичан блек метал, прави Covenant. Ово модерно ми уопште није по укусу, иако то свирају свецки.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa to...nema zato sto tamo gde smo uzimali majce nisu imali zenske modele, you know we love dem hos :D

reci ako znas gde mogu povoljno da se uzmaju zenske majce pa cemo srediti i to da biva.

 

ma najtuznije je sto ni ja ne znam da ti kazem za par komada, nego bih negde nekako iskopala jednu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...