Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Izgleda da je bio dogovor da im oprosti dugovanja a oni da ga puste jer obeštećenje niko nije hteo da plati. Precenjen igrač, ne znam zašto se grobari toliko lože na njega.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вероватно зато што је убадао везаних очију.

 

Raspored timova po šeširima:

 

Prvi šešir: CSKA, Barselona, Real Madrid, Olimpijakos

Drugi šešir: Makabi, Panatinaikos, Valensija, Efes

Treći šešir: Unikaha, Fenerbahče, Laboral Kuča, Žalgiris

Četvrti šešir: Alba, Galatasaraj, Armani, Nižnij

Peti šešir: Crvena zvezda Telekom, Cedevita, Bajern, Dinamo Sasari

Šesti šešir: Turov, Neptunas, Limož, Pobednik kvalifikacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veličković otkazao, Đorđević razočaran: "Nekorektno se poneo"

 

Malo je reći da sam zatečen i razočaran nekorektnim postupkom Novice Veličkovića. Konstantno smo bili u kontaktu pre objavljivanja spiska i sve je bilo u najboljem redu, međutim juče kad sam ga pozvao na uobičajan razgovor, saopštio mi je da zbog povrede kolena nije u mogućnosti da se pojavi na pripremama. To je zaista krajnje nekorektno. Bruka i sramota.

 

Zdravlje igrača je bilo i biće na prvom mestu, ali način i tajming kad je to uradio Veličković je ispod svakog nivoa. Da nije spreman da bude deo tima moga je da mi saopšti pre deset dana ili tri minuta pre objavljivanja spiska i sve bi bilo u redu. Kad sam ga pitao da li bi isto postupio da nije potpisao ugovor sa Trabzonom, odgovorio je da ne zna, da bi probao, da bi se mučio. Ovako neka svoj postupak objasni košarkaškoj javnosti. On, njegov klub i oni koji su ga savetovali da se odluči na ovaj korak. A pre svega objašnjenje duguje Dušku Savanoviću i Milanu Mačvanu, jer sam mu dao prednost u odnosu na njih. Ako se neko pita da li ću sada pozvati Savanovića ili Mačvana, odgovor je negativan, jer nemam obraza da uradim nešto slično. U svakom slučaju, idemo dalje jači nego što smo bili pre ovoga-zaključio je Aleksandar Đorđević, selektor muške seniorske reprezentacije Srbije.

 

Okupljanje košarkaške reprezentacije Srbije zakazano je za 9. jul.

 

 

Sad ne moze da zove ni ovu dvojicu, haha, al se zajebao. Vidim ja nema nista od te Spanije, mada se i nisam nesto nadao.

Edited by Veliko jaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivane košarkaške vesti, Partizan kao i svake godine napuštaju igrači, reprezentativci otkazuju nastup, košarka u buli, jedino neka ludačka motivacija od Djordjevića i epohalne patije Teodosića, Krstića, Bogdanovića i Nedovića nam mogu pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, сад кад је слободан може да оде у ту Галату ако га толико желе.

 

Teško sad jer su potpisali Pociusa.

 

Nešto gledam, baš dosta trenera iz regiona u EL:

Duda, Željko, Pešić, Repeša, Radonjić, Obradović, Perasović, Ivanović.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bomba od slike. Boban jebac, najveca faca, Nesa dok nije bio baksuz, Obradovic goluzdrav, Tomasevic iz doba jure, dok je imao roling ko Dzordan i sut kao Stiv Ker, Trifa trojkas.... Prosto covek ni ne primeti strucni stab. Rastko sekundaza :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се оне године кад је била нека луда лига са 50 клубова и кад смо вас добили 7-8 пута у регуларном делу, а онда нас покидали у ПО.

После смо морали да вас казнимо тако што смо утели Томашевића и Видачића. :bigblue:

 

Неле, ево ти га Растко. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...