Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

:haha:

 

Зашто си га мрзео?

Човек ми је увек деловао као добра душа и на први поглед никад не бих ни помислио да се икада бавио кошарком.

 

Кад сам га упоредио са Лазићем, мислио сам на значај за клуб, без икаквог поређења како ко игра.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzeo sam svakog ko te nije voleooooo...

Ide Bimbonja, jedva vodi loptu, ali zato ustopuje napadaca, bije kao gmaz i kad se lomi pogodi trojku sa 12 metara, a pre toga pogodi vrh table sa 6,25...

 

Pa kako da ne mrzis coveka :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Верујем да је истина.

Какав иначе може бити човек коме приредиш опроштај, а он те тужи следеће недеље за неку сићу, па следеће сезоне ускочи као помоћни тренер.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rOUipnwugzI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мачван причао, после једне утакмице, док је био у Хемофарму...као...мислиш, готово, добијамо, а онда он баци преко блока, скоро са половине, гледаш је и мислиш се - ма неће ваљда ово да уђе - а оно уђе. :)

 

Rasko Katic. Mrzis ga samo zato sto je ruzan. Dovoljno.

 

Ја сам Рашка вазда ценио. Центри су ту да се похрвају. Погледај Мајсторовића, јад и беда, треба га пребити и кињити док год не постане човек.

И један Копривица би га пребио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени овај данашњи. Распадамо се баш као што се и он распада, али и даље се види тај неки жар у очима.

Ако треба и на тенк голим рукама.

 

А на клипу Ћорави објашњава Кокези како је требало тражити ТО. :bigblue:

 

Кокеза бело гледа. Шта је то, јеботе?

 

Иначе, мораш волети Новицу. Човек сваки пут кад шутира бацања одради уздах, па каже - у курац - и онда шутира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim zvezdu, poštujem zvezdaše.

 

Vučiću pederu, ajd iskreno jel navijate da ostane premijer i narednih deset godina?

 

Da je Partizan imao ovoliku pomoć države bili bi na F4 svake godine, ali nadam se da Teo ili neki kurac Bobi neće doći sledeće sezone u SNS Zvezdu i da će ispušiti za F4.

 

Ova Evroliga nema dušu, jer je igraju bogati, nekad si znao igraš jer si šampion, sada znaš da od toga nema ništa jer ako treba igraće i 10 turskih ekipa.

 

Ali čekam ja kad će se Katalonci separatisati, a zna se čiji je Bartolomeu, i biće onda, ako uopšte i opstane Evroliga, pitanje da li Čović i Vučić priznaju nezavisno Kosovo.

 

Smrt fašizmu, živeo Partizan.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...