Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Boli ga uvo, dodje na tekmu, kaže Verku da naprži ove djavolčiće da skandiraju "mrzim Beograd" i tako to, svi srećni i zadovoljni. Baš mi se smučio i klub i grad, jebao ih lokalpatriotizam. Prestao sam i da idem u halu, odgledam po nekad sa ćaletom utakmicu na tv-u i to je to

Edited by M-16
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мута велики стручњак. Је л' водио он некад екипу која је имала муда? Ја нисам запамтио да је икад његова екипа играла добро кад је било најпотребније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погледао пар клипова овог малог црње. Циркус играч, без контроле. Овакве је Звезда доводила. :bigblue:

 

Него,,,

 

Milutinov će za godinu dana biti, kako ja volim da kažem - 'kapitalac

 

У глави сцена - Тоша се смешка покварено и трља руке. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погледао друго полувреме. Скот развалио..

У недељу ће се видети ко је вјера, а ко невјера.

 

Skot-22 poena (šut za dva poena 9/10, šut za tri poena 1/1, slobodna bacanja 1/1), uz sedam skokova i jednu asistenciju... Pocepao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скот и Савовић страшни,Симоновић и Браун најгори као и обично. Ракоч исто био јако лош.

Колико боље играмо кад је Цвеле на плеју,ја не знам који се курац дешава у клубу па кињимо наше најталентованије играче. Нелсон је кидач,то се види али је човек класична двојка,не зна да креира ништа. Сакатимо и њега и Цвелета оваквом тактиком.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам неколико минута и видео да се Ракочевић и даље залеће под кош, а онда не зна шта ће са лоптом.

Просто је невероватно да никада није успео да престане то да ради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скот и Савовић страшни,Симоновић и Браун најгори као и обично. Ракоч исто био јако лош.

Колико боље играмо кад је Цвеле на плеју,ја не знам који се курац дешава у клубу па кињимо наше најталентованије играче. Нелсон је кидач,то се види али је човек класична двојка,не зна да креира ништа. Сакатимо и њега и Цвелета оваквом тактиком.

 

mora da igra da pare ne bi bile dzabe bacene. nisam gledao divu ove godine puno, ali nelson mi deluje kao da je operisan od suta. fizikalije odlicne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora da igra da pare ne bi bile dzabe bacene. nisam gledao divu ove godine puno, ali nelson mi deluje kao da je operisan od suta. fizikalije odlicne.

 

Физикалије одличне,тројке не знам да ли је уопште шутирао али са неке полудистанце није лош. Улаз одличан. Најкласичнија могућа продорна двојка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...