Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Mislim da ste za pocetak morali bar da ostavite Raska, ako nije bilo para. Ali tesko da nije moglo da se skupi 50k za Brauna i Pulena, a da ce se skupiti 300k za Duleta... Ako Zvezda ne udje u EL, nece se nista strasno desiti, ali ako Partizan ne udje u EL moze da dodje do velikih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledecih 6 kola ce biti jako zanimljivi.

 

Наредних 6 кола:

Ц.Звезда:

д: Сплит

д: Задар

г: Олимпија

д: Цедевита

г: Игокеа

д: МЗТ

 

јсдп:

г: Задар

г: Крка

д: Цибона

г: Широки

д: Будућност

г: Раднички

 

Игокеа:

д: Широки

г: Будућност

д: Раднички

г: Сплит

д. Ц.Звезда

г. Олимпија

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest zajeban raspored , Ali opet sve je na nama , realan je poraz samo od Radnickog , sve ostalo je neuspeh , bice zajebano u Zadru naravno ... sto kaze Efenberg dva poraza bih odmah potpisao .

Ovo je stvarno sramotan poraz , nisam gledao ali ovakvi porazi mogu da nas kostaju Evrolige . Izvukao se Partizan i iz vecih govana , mada jos uvek je drugi nista strasno , ali jebote Solnok to treba da se trpa sa 30 razlike bez znoja .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, изгубили смо доминацију кад су центри у питању (што је био наш заштитни знак).

Гурамо по Дулетовом налогу лопту и даље под кош, али џаба кад су ту букве, а не играчи. Мајстори бар 2 личне направе на 6-7 м од коша кад су противнички центри ван сваке комбинације. Гледам Гагића како леђима гура центра, а онда проналази неког старца у 6. реду у покушају да упосли Вестермана. Или Муслија који хоће да дели асистенције као Дивац, а види се да су му покрети и пас као да је поцепао камион дрва. Увек ме непријатно изненаде и толико попиздим да ми дође све да побацам око себе.

Милутинов је мајстор својих година, али још ту има да се ради.

 

Кад се сетим припрема где сам у звезде ковао Гагића и говорио при свакој кошаркашкој рапсрави:"Партизан је довео опаког центра, има да покида, већ разваљује на припремама"- Јебем те животе.

 

Једини који је данас ваљао.

 

http://www.youtube.com/watch?v=K64B4J6-5g4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тог Гагића сам и ја хвалио,и надао се да ће доћи у Звезду. Можда је само у лошој форми. Мусли са друге стране никад неће да постане играч јер човек нема мозак и неталентован је. Милутинов мајстор,само да се доради физички,за 2 године убица.

Нама је јебен распоред до јаја Олимпија,па Цедевита и Игокеа,ово остало је боза. Најгоре је што смемо себи да дозволимо само 1 пораз ту.партизан има Широки у гостима,па Будућност и Раднички,то ће бити јебено.

А та пилићарска Игокеа би могла да крене да губи већ једном. Почели су да ми иду на курац,који ће они мој у Евролиги. Дозет у Евролиги,то би био скандал над скандалима.

Ракоч против Радничког показао да је тата,интервјуом показао да је Бог.

Варда победио са брковима,ако неко нађе неку слику нек окачи. Оплакао сам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas naprotiv Zvezda ima veoma povoljan raspored , vecinu utakmica igra kuci , dok ce Partizan zaredjati sa gostovanjima , sve u svemu tek je pola sezone , mislim da ce gotovo sigurno i Partizan i Zvezda na F4 , slazem se u vezi Igokee, morace vec da pocnu da gube

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како беше иде за ЕЛ? Првопласирани у лигашком делу и освајач, а ако то буде иста екипа, онда другопласирана екипа из лигашког дела?

Сад је време да се уозбиље, неће ваљда нека Игокеа и ФМП да их јебу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas naprotiv Zvezda ima veoma povoljan raspored , vecinu utakmica igra kuci , dok ce Partizan zaredjati sa gostovanjima , sve u svemu tek je pola sezone , mislim da ce gotovo sigurno i Partizan i Zvezda na F4 , slazem se u vezi Igokee, morace vec da pocnu da gube

 

Истина,много нам је лакши распоред у другом делу сезоне,али тај период где иду Олимпија,па Цедевита кући у УИгокеа у гостима је зајебан. Ако би ту имали 3 победе убеђен сам да се ЕЛ не би доводила у питање. Ја колико знам,у ЕЛ иде првак директ а први и други иду у квалификације,а ако се поклопе првак и први у регуларном делу сезоне онда иде трећи у квалификације,тако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...