Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

A sto lepo, neko otvoreno ne kaze da Dule gubi konce?

Pustimo tu pricu mladost na parketu, ajde da se pozabavimo idiotima kojima je takva ideja pala na pamet.

Zasto Partizan gubi nezivesne meceve? Jel mozda cilj da se ispadne iz F4?

Lucic-lider ekipe, Vesterman-strasan plej, Milutinov- taj ce da kida kad odraste, svakakvih smo se prica naslusali.Od tolikih talenata trese se ABA liga, evo vidim protivnici preplaseni izlaze na teren.

Zna li neko sta je sa Andjusicem jel covek ziv, ili je resio Dule da ga pokopa ko igraca?

Toliko pitanja, a u KK Partizan se svi prave ludi, od trenera do direktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao, goste sam 'ranio grilovanim lososom. moja skara - moja pravila!

na osnovu dosadašnjeg učinka: vestermanu se ne sme davati više od 10min po meču. još bolja solucija: uručiti mu momentalni otkaz, kao kompenzacija da mu se plati zimovanje u grenoblu.

smatram da bi to bilo korektno i velikodušno od institucije kao što je kk partizan. džaba se garagani raduju, post im polako ulazi u petnaestu sezonu. 15 godina na hlebu i vodi - da načisto pošandrcaš.

ni bajaga više nije mogao da podnese, zato su mu nove pesme depresivne...

Edited by vudurinator
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раднички игра као и све Мутине екипе,без муда. Увек у битним утакмицама засеру. Никакав тренер.

Будућност се добро држала против Цедевите али су их сломили на крају. Сокићи одрали са тројкама,поготово у првој четвртини.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да не зна неко где би могле да се нађу неке маторије слике (конкретно из периода ЈУБА лиге)? Било шта,играчи,слике са утакмица,само да је из тог периода а да нису Звезда и партизан?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...