Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Zrenjanin ima sjajnu halu, rađena je za evropsko u ženskoj odbojci, ako se dobro sećam

 

ne sećaš se dobro, završena je bukvalno 2 dana pred Univerzijadu 2009, tad je i počela sa radom :D

 

sjajna je hala inače

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tri, nego 2 godine sa opcijom da se produzi za jos jednu. Ja sto sam ga par puta gledao razbijao je, pogotovo protiv Zvezde u Ljubljani. Definitivno nam je trebao ovako dobar suter a i nije samo dobar suter, kompletan je igrac. Ocigledno ce Coki da stvori mali drim tim, verovatno najjacu ekipu u zadnjih 20 godina, sad je pitanje da li ce Radonjic biti sposoban da to sve uklopi. Znam jedino da bi sa Pesicem sigurno bili sampioni ovako nam ostaje da se nadamo da nece da dodje do raspada sistema kao prethodnih godina.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio je mali drim tim i u sezoni 2008/2009, a kari piroćanac kormilar istog.

sa ovim ili onim PIB-om - cajper se fafao...

 

ne bih bas rekao, tad su dovedeni mladi i perspektivni igraci, ovaj tim ce biti daleko iskusniji, jer i taj Blazic je igrao evroligu a verovatno ce jos da dodje nekoliko iskusnih igraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично појачање. Блажич је релативно млад, одличан шутер, зна итекако и да пробије, задовољан сам. Сад још плеја, центра и неке крштене тројке да доведемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meden i, nažalost, u pravu. Dajbože i svetiNole da nije tako, smorilo više ovo groblje sa likovanjem što je najbolje na specijalnoj olimpijadi.

Nema jake Zvezde bez jakog Partizana. pfft.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne voli Coki autoritativne trenere, on voli one poslusne, zato ocekujem da ostavi Radonjica koga ce pre ili kasnije da smeni, pa ce da dodje posle njega Vukoicic i tako redom, mada mislim da je i njemu jasno da kad vec pravi drim tim da mu treba i vrhunski trener jer bi mogla lako da nam se ponovi ova sezona. Ni ja ne znam sta bih radio da sam na njegovom mestu, 400k je mnogo para, kad bih vec davao te pare doveo bih Pesica, ovako bih pre ostavio Radonjica.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...