Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Odigrah dvojku, ma ovaj Milano je kao da ih Muta trenira, trči pucaj, samo s razlikom oni imaju dobre čamuge, Džerels izdominirao, kad su stigli -16 razlike mislio sam da će dobiti, neverovatno kako se veliki padovi dešavaju Feneru.

 

Џаба кад центра немају.

Видмар и Жорић, Мусли и Гагић.

To stoji, plus Bogdanović Bojan koji je u očajnoj formi, Kleiza jese dao neke poene, možda i najviše ali i on bi morao bolje, slabo se kreće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da igraju neki tamo Andrići i Bezbradice dobra utakmica, a i ove je sralo nevidjeno 13 trojki. Mogao je Marić da da barem 8 poena, zbog pola koša njegovih padoh na kladži...

Haha, moj burazer isto cekao Marica, ja zaboo sve igrace, cekao samo dvojku sa hendikepom, moralo je da bude 7 razlike, dade onaj mali trojku u poslednjoj sekundi...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да видим Звезду без 4 битна играча како би прошла.

 

Немам намеру да се вадим на основу ових изостанака, али је чињеница да би била лаганица да је Партизан био комплетан.

Дало који не сме да шутира, Андрић који тек сад игра (силом прилика), Безбрадица који је играо сваку 5. утакмицу.

Ни 12 играча немамо, а ти нашао да упоређујеш. :bigblue:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv vasie pogadjao Viliams, a protiv nas jebeni Likodei i Zubkov i to u zbiru 7/7...od ostalih smo svasta mogli da ocekuemo, ali za ove anonimuse je ovo i previse...bio sam u Areni, sto bi rekao Maminjo - mislio sam da sanjam...taman spustimo na 2 razlike - pap troika i tako 5-6x...a i uz sve nedace koe su nam se desile, izgubismo i vruc domaci teren...navianje teska tankosava, na severu peva nas 100inak + saka jada Zabranjenih (teski pacienti, rade sve kontra od Agenture i iz inata, pokenjam se u takvu podrsku) I jos jedan pokazatelj - da i ovi nasi anonimusi znau ponesto, nego na njihovo tanko samopouzdanje se jos nadovezue strah da im Dule ne jebe mamicu i za naisitniu gresku...mogli su bar u Aba-i da se razigravau, jos vise bi doprineli ekipi kadie vec teska situacia...Kinsi Nba partia, barie milina bilo gledati maistora na delu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...