Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Inače, sreo sam na moru jednog tipa iz Ulcinja koji se zvao Aleksandar Pavlović. Rekli su mi neki da je pre nekoliko generacija njegova familija došla iz Albanije i promenila prezime, da je on poreklom Šiptar, iako se zove Aleksandar Pavlović.

 

Ja ne mogu da verujem da necemo imati predstavnika u Evroligi dogodine.

Los zadnji napad, a i odbrana im je bila ocajna u zavrsnici. Da ne nije bilo Pavlovica i onih blokada :no:

 

ne možeš da veruješ da tim kojeg su finansijski sjebavali čitave sezone padne na kraju

 

ja mogu

 

Vučić da digne nadgrobni spomenik srpskoj košarci

 

sledeće sezone Partizan sve rasprodaje i kreće s klincima, vidimo se za 5 godina, ako Alah ekberuje

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nam i treba kad je glavna košarkaška vest godine rasprava Čokija i Duleta o tome ko je veće ljiga i lopuža, a to što Partizan igra top 16 el se sopmene u dnevniku čisto reda radi.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Hvala Vučiću što se tako efikasno izborio sa korupcijom u košarci, kako je krenulo i državni fijasko će uskoro.

 

Već nema ministarstva za Kosmet, nezavisnost je sve bliža

 

Ne bih da prozivam, ali je l' Koki ponovo banovan? Nema ga da komentariše.

 

sam reko da će da izbaskuzira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezivesmo nekako Cildresa, dotuce nas Smit blink.png Samo da nas dugovi ne poedu, vraticemo se kad-tad...biloe tesko i one godine kadie Zvezda uzela poslednju titulu, pa posle dominacia Budnucnosti, pa smo preziveli...da probamo onda da uzmemo tai kup Liliane Ronketi, sto da ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

.biloe tesko i one godine kadie Zvezda uzela poslednju titulu, pa posle dominacia Budnucnosti, pa smo preziveli...

 

jeste, ali tad smo imali Ratka Vardu!

 

sunce ti kako je Varda tukao Radonjića i ostale u finalu, nismo im mogli ništa al bar smo ih umlatili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u kurac, vise. Jebote, od dva polu-raspad ustaska tima da puknemo u sred Beograda, prvo mi pa vi.. jedino sto ovo moze oprati je da ih prvo u Evropi (makar u EK ako ne u EL) tucemo pa onda da sl. godine fajnal for bude u Zagrebu pa da ih tamo raskantamo sa po 20ak razlike. Aj sve sve da su bolji, ma da su egal, ali realno Partizan ima kvalitetniji tim i od Cibone i od Cedevite, a za Zvezdu da ne pricam.. sramota.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Pa u kurac, vise. Jebote, od dva polu-raspad ustaska tima da puknemo u sred Beograda, prvo mi pa vi.. jedino sto ovo moze oprati je da ih prvo u Evropi (makar u EK ako ne u EL) tucemo pa onda da sl. godine fajnal for bude u Zagrebu pa da ih tamo raskantamo sa po 20ak razlike. Aj sve sve da su bolji, ma da su egal, ali realno Partizan ima kvalitetniji tim i od Cibone i od Cedevite, a za Zvezdu da ne pricam.. sramota.

 

e pa nema kvalitetniji tim

 

jebeš tim bez centra

 

ovo je šlag na torti šta su MGM pod košem učinili

 

prvo su se svi ispovređivali jer je sav pritisak na spoljnim igračima

 

drugo nismo mogli da priđemo da poentiamo za dva poena

 

u usta jebem onoga ko je MGM trojci rekao da znaju da igraju

 

samo Ratko Varda novi da se pojavi, inače ništa od Partizana

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...