Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Тек ту има да се игра.

 

Svaka cast na ovoj izjavi. Ja sam bio ubedjen da Zvezda gubi. Pavlovic je zaista nivo iznad za sve igrace, sa kojom lakocom igra i izmislja poene, svaka mu cast. Bogdan zaista razocarao, msm da je umislio da je glavni i da ga sad Pavlovic malo frustrira. Simonovica usralo jednom u 100 godina, u finalu ce sve masiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofa su i jedni i drugi ljudi, da se ne lazemo. Zvezda i dalje igra samo odbranu kako valja, a u napadu ako nije sutersko vece, pisi propalo. Jbg, kad bi mogli da dovedu jos jednog dodatnog trenera, da Radonja uvezbava odbranu a ovaj drugi zapravo neku suvislu akciju u napadu, a ne da se sve svodi na to da li Jaka Nelson ili Djenka imaju vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

napad Zvezde je Real Madrid za Partizan u poslednje vreme

 

ne znam koji im je kurac, ne mogu akciju običnu da odigraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

raznesen sam... slusam amadeus... Majore ...... DOK

CGANI TEBI PEVAJU... Terao sam GolubI\a da ispostuje.... KAKAV RAZBIV!

 

2.4 proslo, Trlaja govno jedno.... Majore kaz3mo mki malo drugaciji..... Baja Mali da nisu ti novci za nas...... Da smo Ma mi drugaciji.... Sad ce Blazo pucat , jebo ga ja u prkno... Mrzim vas majmuni govnosmrdski sto kao nesto kontate net, da imate prevo da kucate, majku vam jebem.... Majore.... volim te....

 

Otkuc ,m na nivou..... JEBI!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon duela pod košem verbalno su se sukobili Lovernj i Sniljanić, a u sve se umeđao Dunđerski koji je rukom za vrat uhvatio Francuza i odgudnuo ga. U sve su se umašali i ostali igrači dva tima, bilo je još udaraca pesnicama, a verbalni duel su imali Vujošević i sportski direktor FMP-a Mitrović.

 

Na sreću, sve se brzo smirilo, a posle nekoliko minuta većanja, sudije su isključile Vujoševića i Mitrovića, te Lovernja koji je prilikom izlaska imao šta da kaže i pokaže navijačima domaćeg tima, a oprostile Dunđerskom koji je započeo fizički obračun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ловерњ се пошибао са фмп анонимусом Смиљанићем, улетео анонимус Дунђерски и пола клупе ФМП-а.

Епилог - искључење Ловерња.

I Vujoševića, a sve je zakuvao Dunđerski, a kaznu nije dobio.

Vučićeva pravda.

 

da ga zgrabiš poput tigra

 

jebem ti sunce koliki je Peković uživo

videh ga u Areni na utakmici sa Cedevitom

dios mios maria gvadalupe

Pa nije ni čudo što smo izgubili kad bivši cigani navijaju za Partizan, baksuzi, dok je Pekmen igrao za Partizan ti si spavao u Pjaninom dresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...