Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Nema sta da se kaze, svaka cast nasima, odigrali su prvenstvo za pamcenje. Nisam verovao da ce biti ovoliko dobri, nije blam izgubiti od amera, jes da smo mogli bolje da odigramo finale, al sta sad.Presrecan sam jer sam odrastao gledajuci nasu kosarku, i sada smo ponovo bitni i ponovo ce nas se plasiti.

 

Sto se tice same utakmice, slabo smo skakali i nismo mogli da im branimo sut i cao, to su fundamentalne stvari koje se moraju ispostovati. Trulo je i sto su se usrali pa nije isao sut za 3. Na kraju, imali su stila i nakraju, sprdali se i zakucavali za publiku, to mi se svidelo

 

Inace, Krle se povlaci iz reprezentacije, u principu dobra odluka, videlo se da mu tesko pada igra na prvenstvima i da nije vise onaj stari. Hvala mu za sve, ginuo je godinu za godinom kad se mnogi nisu odazivali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je veći problem- hoće li izniknuti neka reprezentacija da prismrdi Amerima, ako ništa drugo.

Stvarno mi je glupo da gledam da peglaju sve redom, kao neka anomalija.

Meni lično, takve stvari smanjuju uživanje u bilo kom sportu. Čim postoji jedan kome niko ništa, ali baš ništa ne može, onda je taj sport u krizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali smo ovu gamad pre 12 godina, jebacemo ih opet, ima vremena.Samo, da vidimo mi doping kontrolu ovih camuga, sta mi tu izigravaju nedodirljive.Jesu dobili, al su i prinili 92 komada.Sto se mene tice porazeni smo, al sa mudima smo zavrsili mec, dostojanstveno.Svaki nas je dobio ovacije na kraju kad je izlazio.Ovi majmuni to mogu da dozive samo u Americi.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ameri ce uvek biti dominantni. Naravno moze da se desi da ih sjebemo jednom u 20 godina, ali realno ni oni ne dolaze uvek sa najjacom ekipom a i ne dozivljavaju to toliko ozbiljno kao mi. Zamisli tek da su doveli Dzejmsa, Durenta, Lava ...

 

Ja mislim da su sastavili ekipu od samo belih igraca da bi opet bili prvi favoriti za zlato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doveli trecu postavu... Zato sto prve dve smrde na doping i ne bi prosle skener na aerodromu, pseto bi to najurilo odmah... Naravno nemacki ovcari, zna se, crna stoka. Anti kosarka, jebem im mater, u redu je da ne promasis sut na treningu, ali preterase ga... Kapetan Amerika, mocni jebac osvaja svet. Kad Putin saspe govna po ovim debilima ima da prsti!

I ja kad zgutam malo kreatina trcim 10 km sa sto kila i ne bole me noge, govna crna usrana.

 

My eyes have seen the glory of the trampling at the zoo,

We washed our hands in niggers blood and all the mongrels too,

We're taking down the Zog machine jew by jew by jew,

The white man marches on!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serete ko foke. Od steroida, kreatina itd. se ne sutiraju trojke 6/6 niti prave onakvi ulazi kao Harden. Kao da se ne rade doping kontrole i sranja, sta, kao, neki tamo Amer je veca zivotinja nabildovana od nekog od onih brazilskih centara koje smo oduvali, npr.? Aj lepo kazemo ljudi su vanzemaljci za ostatak sveta, igraju ko blesavi, ne mozemo tome da pariramo, ali boli nas kurac, za ostatak sveta smo doktori i to je sasvim dovoljno da budemo ponosni. Pa jbt, nas i Litvanaca 10 miliona, Francuza i Amera preko 350, alo. Ne, odmah mora da proradi srpski bullshit ako odigramo malo slabiji mec a imamo objektivno prejakog protivnika nismo krivi mi, nije krivo to sto ljudi igraju bolji basket nego "govna dopingovana". Ja sam prvi tu da se sere o Amerima nesto, ali ljudi su nas na skil dobili juce, ne na steroide, pa sve da iste i koriste a nisu provaljeni, sto je po meni bullshit. Nisu doveli prvih par timova zato sto ih boli kurac i moze im se, budite realni.

  • Upvote 8
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ovaj Harden je vratio popovske brade u modu. Pseto. Mogli su da dobiju i sa 50 razlike, nego im sevale paje na kraju.

Srebro je puna kapa, ipak su imali 3 poraza u prvoj fazi. Šta da kažu veterani crvene furije...

Ugurao sam se u prvih 30 na Virtuelnom selektoru među 8500 takmičara. Samo Valančijunas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne pomazu steroidi kod trojki,sutaj ti sto trojki na treningu ima da umres roknes se u bulju i mozes da sutiras 500,i zasto mislim da je sto posto tako zato sto jebote oni nijednu akciju nisu imali samo daju nekom loptu i taj sutira to je to nikakvo nadigravanje nije se desilo

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je veći problem- hoće li izniknuti neka reprezentacija da prismrdi Amerima, ako ništa drugo.

Stvarno mi je glupo da gledam da peglaju sve redom, kao neka anomalija.

Meni lično, takve stvari smanjuju uživanje u bilo kom sportu. Čim postoji jedan kome niko ništa, ali baš ništa ne može, onda je taj sport u krizi.

 

Da Evropa i ceo svet decenijama igra na 7.25, 12 minuta reket i slobodniji kontakt košarka bi bila na većem nivou. Ovako smo nedavno pomerili sa 6.25 na 6.75 i izmenili reket.

 

Čestitke našim momcima za veliku borbenost, jednostavno su Amerikanci bili bolji u svemu. Njima je šutiranje sa 6.75 kao distanca u NBA, smešno.

 

Sledeće godine osvajamo zlato na evropskom prvenstvu. Još kada dođu Nedović i Lučić.....

 

Što se tiče doping testa, SAD je jedina zemlja na svetu koja ne radi doping testove na svetskim takmičenjima (Svetsko prvenstvo i Olimpijske igre) jer Američka Vlada garantuje za njih, valjda je to istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...