Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ja iskreno najvise brinem da nas ne ujebu 'navijaci' posto imamo dva krajnje neugodna domacinstva, sa Turcima opet i sa zelenom "bracom" - incidentne situacije u najavi. To da iskuliramo (i naravno na terenu operemo bagru) i da bez nekog grca odigramo sa najjacima i imamo nade za Top 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno ova druga faza je mnogo teze takmicenje. Mnogi timovi ce se pojacati i uigrati tako da ce do izrazaja doci kvalitet i iskustvo. Ocekujem ipak da ostanemo do kraja u igri za cetvrtu poziciju.

 

Nego meni nije jasno kako su oni jebeni Turci igrali pred publikom protiv Olimpijakosa a mi bili kaznjeni? Zar nisu i oni kaznjeni? I na kraju smradovi prodjose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima fmp dobre šanse za prolaz

pitanje za navijače, gde bi ste još pojačali tim?

 

i sa zelenom "bracom" - incidentne situacije u najavi.

nema niti jednog objektivnog i zdravorazumskog razloga za to, samo neke pobratimske deluzije.

a i sa turcima će to proći bez gostujuće publike i ćaozdrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sarkastican sam bio, zeleni imaju najvise siptara turaka i ostalih mudza medju navijacima, ovi nasi bolidi 'pamte' zvizdanje protiv oly-ja kada je bio minut cutanja i to. Naravno da zdravorazumskog razloga nema za bilo sta sem fer i sportskog navijanja, ali ostaje da se vidi da li ce navijaci biti na zadatku, nadam se da hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego meni nije jasno kako su oni jebeni Turci igrali pred publikom protiv Olimpijakosa a mi bili kaznjeni? Zar nisu i oni kaznjeni? I na kraju smradovi prodjose.

 

Jos traje zalbeni postupak, mogli smo i mi s publikom da igramo protiv Kahe ali onda bi kaznu vrv odradjivali protiv Reala, sto nam se naravno nikako ne isplati. Njima je utakmica bila od znacaja, ali zato ce sledece tri da duvaju kurac pred praznim tribinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Budućnost je projekat iza kog stoji država, a i vlasnik kompanije Voli Dragan Bokan, koji se baš zaljubio u košarku i odvaja ozbiljna sredstva za crnogorsku košarku, a vidim čak i da često dolazi u goste i da sponzoriše i Zvezdu. Interesantna je simbioza ta dva kluba", kazao je Vujošević novinarima u Hali Pionir.

 

I onda zasto ova tema ne moze bez njega, covek bukvalno -ne moze- da napravi izjavu da nas ne pomene. Nije njemu lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za to da se čuvenom timu iz Voždovca, velikom klubu i legendi srpske i evropske košarke, godinama sputavanom, duplira budžet.

Da nas stignu.

ipak nama igraju

pavlović - milion, mačvan - pola miliona, murić - 478 miliona, tepić - 300 miliona, bogdanović - 289 miliona, dalo - 273,5 miliona, miša tumbas - 200 miliona.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Павловић изгорео. Ајде да се узме у обзир да је паузирао због зглоба ове недеље, али изгорео. Водио неки свој рат, нервозу пренео на остале.

 

Дебели би ово добио.

 

Наравно, био би искључен, али би добио. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...