Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ako se ne varam, Žeravica je vatreni zvezdaš iako je devedesetih trenirao Partizan :zuba:

Njihovi međuljudski odnosi, njihova stvar, a i Dule je branio svog prvog saradnika, mutavog Gašića.

 

Mogao je da prećuti, ako ništa drugo, onda zbog generacijskog jaza. Ipak je Žeravica neka druga garda, u poznim godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад смо код Жеравице и његовог мандата у Партизану, тајно су организовани тренинзи које је водио Ненад Трајковић. :)

Сенилан, оматорио, па се уморио.

 

Гашића у гепек и то од буса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao čovek jer ja nisam video ovde mnogo (da ne kažem baš ni jednog) navijača Partizana da se iole ograđuju ili prekorevaju debilne ispade Vujoševića. Takođe, glavna zabava je prozivanje uprave i trenera i političara koji stoje iza Zvezde (pre svega fudbalskog i košarkaškog kluba). Verovatno je potpuno nerealan, ali moj subjektivni utisak je takav da se navijači, ali i sportski radnici Partizana mnogo više bave Zvezdom, njenim problemima, zlurado komentarišu i smišljaju "inteligentne i mnogo moderne mačko majke mi" fore kojima spuštaju Zvezdi, koja je stvarno pala na niske grane. Za takvo ponašanje nemam druge reči osim - kompleks. Kompleks od niže ka višoj :) vrednosti, sa dubokim i davnašnjim korenjem.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što je Žeravica za njega profesor doktor primarijus lično i svinja ne može ni do kolena da mu bude ni za još tri života

zato što davi i tuče igrače, gepekuje sudije, psuje im sve živo i mrtvo

zato što i pored dominacije duže od decenije, prouzrokovane prvenstveno zahvaljujući tome što su Zvedu čerupala govna sa svih strana, i dalje ima komplekse velike k'o Rusija (see what I did there?)

 

osoba za primer, nema šta

 

ulete Baka, sve je rekao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јаре прича о комплексу, а сваки трећи пост му је о ДВ.

Не би ни писао на кошарци да ДВ не изјављује то што изјављује на КЗШ.

Кад он није ту, Дутина коло води.

dule-vujosevic-novo.jpg

 

Иначе, круже приче да је Пековић дао неке паре за плеја.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

od njega svakako nemam

 

mogu jedino imati od svih smradova koji su prodefilovali kroz Zvezdu u poslednjih 10-15 godina, koji su Zvezdu rastavljali na deliće i tako omogućili Partizanu da bude jedini košarkaški kolektiv u zemlji (plus onih par izleta Hemofarma, ali vidimo gde su oni sada)

 

a znaš šta me najviše jebe? to što se Vujošević i ekipa kite lovorikama i busaju tim uspesima, koje su postigli bez konkurencije

sad je stigla konkurencija, pa to malo jebe

neprijatno Duletu, ne može više sve na tacni da dobija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...