Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Erceg je odlican igrac, ja sam se uvek pitao sto ga ne zovu, ali pitanje je da li ce i on imati motiva da se odazove s obzirom da nije prosao ove godine.

 

Valjda su ga i zvali za svetsko, al on nesto dal iskulirao, kao neka neobjasnjiva i cudna bolest, sta li vec.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba da se zalećemo, ali fakat je da ako budemo igrali ko na svetskom, svi sem Španaca mogu da nam se sagnu. Turci su prsli, Nemci imaju 3 igrača, Italija - :mhihi:

 

Posle se ukrštamo s Finskom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ jaje

Pa nije prosao pripreme, a ranije je mozda i odbijao, nisam siguran.

 

Pitanje je uopste koji ce tim i ove godine da ode. Ne bih voleo da se desi nesto slicno kao posle onog srebra na evropskom, posle nas nigde nije bilo do ove godine.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je hoće li Sale zvati Bobija, mada je ovaj naučio da igra izgleda. A i brojke su mu takve da bi bilo čudo da ga ne pozove, vidjećemo.

 

Хоће сигурно. Изјавио је релативно скоро да га има у плановима.

Боби је можда најдоминантнији играч на позицији пет у Европи.

 

Штиме може као маскота или да придржава Тегелтији камеру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba da se zalećemo, ali fakat je da ako budemo igrali ko na svetskom, svi sem Španaca mogu da nam se sagnu. Turci su prsli, Nemci imaju 3 igrača, Italija - :mhihi:

 

Posle se ukrštamo s Finskom :haha:

 

isto i ja mislim i nije mi jasno zašto svi kunu sudbinu

kao šatro grupa smrti, a realno smo jači od svih sem Španaca, sa kojima minimum možemo ravnopravno da se nosimo

 

pored njih, samo Francuze smatram za ozbiljnu ekipu, tako da verujem da finale ne bi trebalo da bude problem, a onda muda do poda, pa zlato oko vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Francuskoj se igra finale.

 

isto i ja mislim i nije mi jasno zašto svi kunu sudbinu

kao šatro grupa smrti, a realno smo jači od svih sem Španaca, sa kojima minimum možemo ravnopravno da se nosimo

 

pored njih, samo Francuze smatram za ozbiljnu ekipu, tako da verujem da finale ne bi trebalo da bude problem, a onda muda do poda, pa zlato oko vrata

 

Niko ne kune sudbinu, ali realno, nasa grupa je najjaca na prvenstvu. Grupe A i D su smesne. Samo Francuzi I Litvanci od ozbiljnijih repki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno sad bi skoro svi da igraju za repku, Sale ce biti na slatkim mukama ako ne bude povreda. Jeste zvao neke cudake sad na svetsko i to se isplatilo, ali kapiram da je Sale mnoge zvao radi hemije u timu, ne treba mu opet neki Jaric-Radmanovic tandem da se pljuje i to, bas dugo nismo imali onako dobru atmosferu u nacionalnom timu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada svi nagađate koga će to Sale Nacionale pozvati u nacionalnu selekciju.

 

Izbor prepuštam primarijusu Đorđeviću. Samo da više ne zove onu našvrljanu novokomponovanu uraslinu, i da onemogući musavog bivola Lazića da debituje.

S druge strane,, ružno dete, Štimac, uvek je dobrodošlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji će mu kurac lazić?

Ako Krle ne bude išao - Raduljica, Bobi i može Štimac. Mnogo sam se plašio za centarsku poziciju nakon Krstića, ali sada je i tu sve oke.

 

 

Vidim već da svi računaju finale lako... na sveCkom su nas svi redom posle grupe (do finala) potcenili, toga neće biti na ovom prvenstvu, najgore bi bilo da sada naša reprezentacija daje sebi luksuz da potcenuje nekog.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...