Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Pavlović je još uvek doabr za Kinu. zaradio bi on tamo mnogo veću kintu, ali jebe se njemu da se cima za "mnogo veću kintu", tražio je bahato veću, nije dobio i sada igra za Partizan jer mu se može. Isto je i sa Mačvanom, samo na nižem nivou - dobio bi on nešto veće pare po nekim francuskama, litvanijama, nemačkama... ali koj će mu kurac nešto veće pare, kad već ima, makar igra u svojoj zemlji i svom klubu.

Pa zar je to toliko teško pokopčati?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иста ствар као што је Нинковић могао да забоде веће паре кад се враћао у Звезду, али је хтео да игра за клуб који обожава.

 

Гарантујем животом да је играо целу сезону без плате. Има, јебе му се. Видео је да је у клубу расуло јер га воде људи који су кримоси и побегао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Паре од НИС-а иду за порез.

Паре од Телекома су крпиле плате играча колико толико. Више нема Телекома. Ајде сад, ја сам навијач Звезде, па ћу написати пост као што би Дутина и Јаре написали, рецимо.

 

Тепић 120-150к

Милосављевић 150к (јбг, повреда иначе би имао 300к)

Павловић - тај није испод 300к, само јаче

Мурић 150к, прва година уговора, машала, одакле паре?

Мачван 200к (нема шансе, има више)

Гагић 100к (на РСБ се куну да има 4к месечно)

Милутинов 80-100к

Богданович 100к (неће тај да игра за мање)

Дало, Андрић, Милутиновић 50к итд.

 

Саберите, па реците одакле кад Телеком не даје, а порез плаћамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste totalno nerealni, znaci kad mi kazemo da smo platili Vilijamsa 250k, to je onda malo, ispod svake cene, ali je zato 150k previse za Macvana, daj neka mi neko kaze samo po cemu je to Vilijams vece ime od Macvana. Kazete primao 700k dolara u Lokomotivi, pa primao je i Macvan toliko ili neznatno manje u Galatasaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pre svega verujem u to da se istorija u Srbiji ponavlja u sve kraćim vremenskim intervalima.

Verujem da fudbalski klub Crvena Zvezda jedan evropski trofej plaća evo već treću deceniju. Iskorišćena, zloupotrebljena od strane države, kao njen projekat - malo mobilizacija nacionalista, malo opijum za osiromašeni narod - došla je do trona, ali na kraju ostala ojađena.

Isto će biti i ovaj put. Naravno, nikakav relevantan trofej neće projekat uzeti, ali će završiti u govnima, opet bez strukture, uprave, omladinske škole...

 

u tom slučaju se nadam da će i KKP svoj evropski trofej plaćati dugo i da ćemo se u tim govnima zajedno valjati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зализани демантовао за Марића.

 

Vi ste totalno nerealni, znaci kad mi kazemo da smo platili Vilijamsa 250k, to je onda malo, ispod svake cene, ali je zato 150k previse za Macvana, daj neka mi neko kaze samo po cemu je to Vilijams vece ime od Macvana. Kazete primao 700k dolara u Lokomotivi, pa primao je i Macvan toliko ili neznatno manje u Galatasaraju.

 

Тачно, примао је Мачван мало мању цифру од новаца које је Вилијамс добијао од Локомотиве, али Мачван зна ко је Партизан, а Вилијамс никад не би чуо за Звезду да није играо онај двомеч у ЕЛ.

Не кажем да је 250к мало, али Вилијамс је странац коме се јебе за навијачке боје. Дошао би и код нас да смо му понудили лепе паре. Дошао би тај и у Машинац да имају новца. С друге стране, Мачван не би дошао код вас да сте му понудили пола милиона, сигуран сам у то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, mi se ovde ubijamo kucajući. Prepiremo se uživo. neki se i biju, lome vilice... I sve to zbog klubova za koje nikada nećemo igrati. Volimo jebeno. I onda neko dođe i sarkastično potcenjuje ljubav samih igrača prema tim klubovima. Pa ti klinci su prvo bili slinavci, pa navijači, pa tek onda sve ostalo.

Naravno da će ljudi igrati i iz ljubavi za FK i KK Partizan, kao i za fudbalski klub crvena zvezda, kao što su košarkaši nekada iz ljubavi igrali i za crveno-beli tim pre nego što ga je uprava (i samo uprava) sahranila...

 

Za CZ TELEKOM teško, jer to se može voleti samo uz dozu samoobmane. Kad nekako taj klub od svih sadašnjih igrača najviše voli... slovenac. a poznat je njihov konjušarski mentalitet. Kapiram da vas boli, ali jebiga.

 

 

u tom slučaju se nadam da će i KKP svoj evropski trofej plaćati dugo i da ćemo se u tim govnima zajedno valjati

Pa, vidiš, genije - Partizan nakon evropskog trofeja nije zapao u decenijska govna i krizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће се десити јер од нас легенде клуба не беже већ се враћају и помажу кад је најтеже.

Не верујете? Питајте Даниловића, Дивца и Паспаља.

Доћи ће дан кад ће један Никола Пековић да дође и пита колико сте дужни, па да платим.

 

Ви сте успели да отерате читаву генерацију из Барија из клуба. Ускоро на прославе нико неће долазити.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нас уцењује Телеком да сменимо ДВ, па да нам дају паре.

 

Pa ako je tako, što veliki filantrop i pedagog ne podnese ostavku, što se ne uzmu pare od Telekoma i dovede se neki takođe dobar stručnjak (za male pare, jelte, vaše legende dolazi iz ljubavi prema klubu) i za ostatak se isplate sva dugovanja i dovede dobar plej? Što se mag ne žrtvuje za dobrobit kluba??

Edited by Vic Rattlehead
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, немамо ни ти ни ја праве податке о новцу. Мени ће као Партизановцу бити нелогично да Вилијамс нема више од 250к, а у Русији играо за 700к долара.

 

Што се тиче снова о играчима типа Мачван или Павловић, то је опет она прича да од вас беже ваши најбољи играчи кад је најтеже. Сви би сад у ову Звезду, Недовића дрма носталгија, а колико јуче је побегао.

 

Миленко је коректан играч, играч задатка. Веруј ми да би сваки тренер волео да има таквог играча у тиму. У одбрани пристојан, 200 цм висине за плеја, ненаметљив, одан до коске. Није за прву опцију, али за ротацију душу дало.

 

Вилијамс је имао очајну сезону, нигде он не би више од 350 000 добио, а овде је добио шансу да буде главна карика у тиму и да следеће сезоне опет потпише на 600-700 к. Што ће се и десити.

За Тепару се не слажем, он је мени као Трипковић. Потенцијал да буде врхунски комбо бек на европском нивоу, само има проблем у глави, много ми је жао због тога.

 

Poenta je da se u KKCZ nikad nije kukalo, niti su treneri stipali sudije i kad smo imali krs ekipu i kad su nam nosili koseve i kad se zalagao grb.

 

Суштина.

 

Ista situacija je i sa Rakocevicem, ali kad je on dosao u Zvezdu onda je imao "najjaci" ugovor.

 

Imam samo jos jedno pitanje: sto u Partizanu javno ne objave koliki su ugovori, mislim u cemu je stos, ako su mali ugovori, ako se igra za dzabe nije problem da se kaze javno...

 

Још једна суштина.

 

Топ плата у ККЦЗ је 250 000, нико нема више. Друга ствар, Шилбу је исплаћен само део пара који је зарадио + разлика између пара које би добио код нас и које је добио у Француској, а то је мало или нимало. Џенкинс је прошле године играо за 200, сад игра за то или 225. Ребић, Тејић играју за џепарац, Би Лез за нешто ситно, Лука нема никакав специјалан уговор, Јовић и Калина ништа посебно исто. Вилијамс, Џенкинс, Блажић, Цирбес, Боби једини ту имајју 150 +. Мачван ваљда игра за 150 000.

 

Још једна ствар, Партизан на тренере троши 700 000, па ви видите колико ту отпадне на филантропа а колико на остатак.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo Ninkovica, prosle sezone je dosao najvise zbog svoje dece, jer je bio u fazonu da da mu deca barem malo odrastaju u Srbiji, a i mnogo se lozi na Zvezdu lik, tako da mu pare nisu sigurno bile krucijalne.

 

Inace, ja bih iskreno voleo da Covic privatizuje Zvezdu kad se ovo sve zavrsi s ugovorom, lik jeste ovako odvratan, ali je za biznis i vodjenje kluba do jaja sposoban.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako je tako, što veliki filantrop i pedagog ne podnese ostavku, što se ne uzmu pare od Telekoma i dovede se neki takođe dobar stručnjak (za male pare, jelte, vaše legende dolazi iz ljubavi prema klubu) i za ostatak se isplate sva dugovanja i dovede dobar plej? Što se mag ne žrtvuje za dobrobit kluba??

 

Спонзор да нам уређује политику клуба и тера најтрофејнијег тренера? Ја знам да би ти то највише волео али то нигде на свету нема. :)

Понекад помислим да се зајебаваш кад постављаш оваква питања.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаловићу, Партизан на тренере троши 700к? Да, с тим што му дају приде и 4 локала и 2 стана.

 

Човић је до јаја способан кад клуб води са државним парама. Да видимо ту способност кад даје из свог џепа.

 

Друга ствар, Шилбу је исплаћен само део пара који је зарадио + разлика између пара које би добио код нас и које је добио у Француској, а то је мало или нимало.

 

Колико је имао Шилб прошле сезоне? Да није имао плафон 250к?

Он је потписао, ако се не варам, 2+1. Ej, уговор на 3 године.

Значи и он је опростио. Да, неко је Клобучар, а неко Шилб.

 

================================

Жреб у 17ч на РТС 2.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могуће, свуда пише да је сарадња прекинута споразумно уз обострани интерес.

Оно, обострани интерес може да буде и да му даш 200.000 уместо пола милиона. Зависи како се тумачи.

 

Или ако је имао 1+2, онда је могуће да су му Французи платили до краја прве године и то је то.

 

10432109_4949965804406_6540695283986350434_n.jpg?oh=34734f8062d26fe744b97d312c670f68&oe=550980F2&__gda__=1425750855_cb7220ac4d02eb6e05d224ce7855ee3d

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...