Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Спонзор да нам уређује политику клуба и тера најтрофејнијег тренера? Ја знам да би ти то највише волео али то нигде на свету нема. :)

Понекад помислим да се зајебаваш кад постављаш оваква питања.

 

Pa zalaže se za isplatu dugova, kuka kako mu igrači nemaju ni za hljeb, ako već kako kaže njegov odlazak znači finansijski pomak, zašto to ne uradi? Ili hoćeš da mi kažeš da bi se svi odrekli plata samo zato da ih Vujošević nastavi trenirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=12&dd=08&nav_id=933893

:haha: :haha: :haha: Jebem ti zivot. Opet isto sranje, jos gore ovog puta. Jel ce opet biti ukrstanje grupa pa da prskamo po ovim ostalima kao na ovom sad prvenstvu ili kako? Kao slucajno.. samo mi bez greske upadnemo uvek u najtezu grupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свака част за ФИБА, одмах сам знао да ће велико срање од жреба испасти. Опет ћемо ми проћи групу, није фрка, али групе А и Д, не могу да се одлучим која је смешнија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni znao da je izasao album, kako je odradjen i posto su kesice?

 

Албум данас изашао уз Журнал. Верујем да још увек може да се нађе.

Ја нисам узимао. :(

 

Pa zalaže se za isplatu dugova, kuka kako mu igrači nemaju ni za hljeb, ako već kako kaže njegov odlazak znači finansijski pomak, zašto to ne uradi? Ili hoćeš da mi kažeš da bi se svi odrekli plata samo zato da ih Vujošević nastavi trenirati?

 

Ми се својих легенди не одричемо због Телекомових лихвара који уцењују клуб на најјаднији начин.

Замисли Гаспром или ко већ тражи од Челсија да Мурињо оде да би им били спонзори.

За плате си ти рекао, а не ја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се жреба тиче, биће добре кошарке и кад изађемо из групе, биће лаганије.

Оптимиста сам, само да не буде повреда.

 

Теодосић, Марковић, Василије, Недовић, Богдан, Павловић, Лучић, Калинић, Бјелица, Ерцег, Радуљица, Боби.

Знам да од Ерцега и Павловића нема вајде, али ето...да маштамо о срећи. Финале без проблема.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati ce u grupu sa Slovencima.

 

Bice ovako nesto:

Spanija, Srbija, Grcka, Italija, Nemacka, Rusija

 

Pa i nisam mnogo pogresio. Turska i Island umesto Grcke i Rusije. Kako okrenes, najzajebanija grupa na prvenstvu.

Jel cetiri idu dalje?

Edited by skulhead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вилијамс одлучио, Цобе мајстор. Само да није толико јебено мекан, био би светски играч.

 

Добро, не би, али је опет мајстор. :bigblue:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majore, zaboravio si kapitena KK CZ, uz Bjelicu našu najbolju četvorku trenutno.

 

Вилијамс одлучио, Цобе мајстор. Само да није толико јебено мекан, био би светски играч.

 

Добро, не би, али је опет мајстор. :bigblue:

 

Ove kad je stala trojka, stala im je i utakmica. Da im Muta Nikolić nije nešto u klubu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако поред Митровића, Јокића, Бјелице, Ерцега, Савана опет упадне неки тамо Бирчевић то ће да буде скандал.

И ја сам данас размишљао колико би било кул да се зове Павловић, са њим, Ерцегом и Крлетом кога би на силу вратили у репку ја бих се без блама кладио на злато.

 

Какве везе има да има и 40, то само код нас има, подмлађивање реппрезентације. Свуда играју најбољи, па неће ваљда поред живог Ноћионија да играју неки анонимуси за Аргентину само зато што су млађи.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од Ерцега нико бољу праћку нема. Човек прангија, није нормалан.

У сваком случају, ако не буде повреда, ово ће бити репрезентација која ће да једе муње и сере громове. Бржа од метка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ерцег је вазда праћку имао, али сада и скаче сјајно и игра одбрану много боље. Боби би морао да буде позван, има зверске бројке ове сезоне, а ако га Вилијамс оволико храни лоптама не смем ни да замислим колико би му поена искреирао Тео.

 

Мајор опет изоставио Штимета, нека, увидеће своју грешку. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...