Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Који куртон од кошарке на крају у Љубљани, Мурић промашио 4 бацања заредом, пре тога Каначевић 2, Маркота и Мавра бацају ер бол, Маринелију испада лопта...

 

Успеше да изгубе ови слепци из Олимпије, сад сте на победу од Ф4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja simbioza katastrofalne Olimpije i vaseg provlacenja danas, zavera drzavnih vrhova da Partizan ode na vrh! Stvarno, ovi su jos gori od nas, mi se makar uozbiljimo kada pustimo da neko nadoknadi 20 razlike.. ovakav poklon morate da iskoristite pa se gledamo na F4, a ne da idu neki tamo slovenci, ili sta vec..

Share this post


Link to post
Share on other sites

И Мађари обично врше самоубиства, размисли о томе.

 

 

Pederi obično ne slušaju metal i ne prate sport, razmisli o tome.

 

Elem kriminalno loše odigrasmo protiv Solnoka, zna li se težina povrede Pavlovića?

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/s...6&nav_id=940720

 

Sta mislite o ideji? PS evo i on je mogao da bude nas Tomasevic, ili Vujosevic, hah. Nema, basket, fudbal, koji god da je sport, kada te u Zvezdi proglase anti-talentom ili viskom znas da je pred tobom velika karijera..

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je ostala srpska liga ovi iz Uleba bi nas odavno izbacili iz EL, imali bi mozda jedan tim u kvalifikacijama, dva nema sanse.

 

a to sto nam je reprezentativna kosarka pocela da propada nema nikakve veze sa jadranskom ligom, realno eventualne posledice bi se osetile mozda tek 5,6 godina posle, a mi smo se bas tad vratili.

 

ja sam uvek za Jadransku ligu. realno ni u jednom mecu ne mozes da racunas na sigurnu pobedu, nema namestaljki, samaranja sudija i sl. ...ovi klubovi sto su propali propali su jer nema para, a para tek ne bi bilo da se igra srpska liga....plus da ne pominjem uslove, od hala i sl. pola timova igra u skolskim halama....

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Може наша лига, али да се преко ње обезбеде европска такмичења.

Опција да играмо само домаћу,а да клубови извисе за Европу, не долази у обзир.

 

to se podrazumeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam nekako podeljen.. sa jedne strane, da, kvari domaci kvalitet Jadranska, ali sa druge strane, jbg, pod jedan, treba osigurati da cemo dobiti Evropu, sto je daleko od formalnosti, a sa druge strane, jbg, pod jedan, pitanje koliko bi bila regularna ta liga, i naravno, najvazniji faktor.. kako onda da imamo satisfakciju karanja komsija i nabijanja kompleksa svake godine? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...