Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Kakva smejurija od utakmice. Zajebavamo se ceo mec i onda bas odlucimo e ustvari ne bi da budemo drugi, ae ipak na Megu. Mislim, da se razumemo, mnogo ne volim taj tim i onog Vujosevic wannabe trenera ali prvo i osnovno pravilo igranja za Zvezdu bi trebalo da bude da u bilo kom mecu bilo kada bilo gde bilo kako izgaras da iskaras groblje, a ove danas ne da je boleo kurac nego je bilo smesno. Mnogo ste opasniji kada Pavlovica niko ne nervira, definitivno, ali sa ovom igrom bi nas fazon i Mega dobila bez frke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako nebitno

valjda bi voleo da klub za koji navijaš makar jednom bude prvak srbije?

 

iskreno mi je svejedno, posto su ligu napravili nebitnom, jedino je vazna ABA i Euroleague, ova titula u KLS posluzice samo za merenje patke i to je sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepio je Bobi sinoc Nikolu, zive lopte mu hvatao, ali bice Milutinov top centar to je i vise nego jasno. Pohvala za Macvana sto se sinoc nije sabanisao, cak je i za jednu odluku gospodski priznao i rekao da je od njega lopta izasla i da je lopta za Zvezdu a ne za Partizan. Pavlovic, jbg, nastavlja sa ponasanjem iz polufinala ABA, a bas sam mislio da je naucio lekciju i da ce da radi ono sto najbolje zna, da igra vrhunsku kosarku. U finalu slicno ko u ABA, 3:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боље смо отворили меч, одлепили се и то је то. Готово све утакмице ове сезоне је добијала екипа која боље отвори меч.

 

Павловић очигледно не може да се суздржи, јбг. Колико зна кошарку, толико је и танак са живцима.

 

Но, мора да се забележи тренутак кад Џенкинс удара Павловића после једног фаула с леђа и жели да изазове срање. Ја Џенкинса ценим као играча. Урнисао нас је у полуфиналу, муда до колена, капа доле. Али ретка џукела од човека. Рецимо, прошле сезоне, кад је била нека пауза током утакмице, пришао Далоу и кењао како Дало нема новца ни хлеб да купи, а он не зна шта ће са парама. Набијем ја на курац такве скотове, небитно за који тим играли.

 

Мала исправка...рекао му је да не зна ништа, да не уме ништа и да неће добити динара у Партизану.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i nije omašio :bigblue:

 

od Andrića nema veće pičkice

ona faca debilna, lebe mekani

 

idiotska tehnička greška, ona lopta bačena u aut, greška u vođenju...

sve to u tri minuta

kreten

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Pavlovic i Muric su duse od coveka, ovaj prvi juri u kontri da ga zakuca pesnicom u glavu a hrabri Slovenac gleda na kraju utakmice u sudije vidi li ga neko pa udara Dzenkinsa, mada ga ovaj nije osetio, jaci je...nemoj te dvostruke arsine i da se gleda strogo navijacki, retki su sportisti u oba kluba koji su gospoda na terenu, mozda jedino Gagi i Bobi, Tepic i Danguba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo prvi put cujem za Dzenkinsa, on mi je uvek delovao korektno.

 

U Partizanu postujem najvise Tepica i Milosavljevica, stvarno ne moze da im se nadje jedna mrlja u karijeri. Meni je i Macvan ok, dobro, imao je neke seljacke izjave, ali i to je bilo uglavnom posle utakmice, jbg. ponele ga emocije. I ostali su manje vise ok.

 

Kao sto vi ne volite Blazica i Dzenkinsa ni ja nisam mogao da podnesem Bertansa, i dalje mislim da je maksimalno bezobrazan igrac.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбезобразнији играч са наших простора је Рашко Катић.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eLMwathgY38

 

Типа, Бертанс изводи бацања на том Ф4 у Лакташима, а он му се уноси у фацу и каже:"Усрао си се, пичко".

Редовно је добацивао играчима који су изводили бацања, не само против Партизана.

 

Опет, ја сам тог Рашка ценио и док је играо и за Партизан и за ЦЗ. Фајтер и тако то.

Но, генерално не волим та глуматања. Човек узео Лучићеву руку и ставио је себи на врат, као отима се.

 

Не поменусте Луку Митровића. Максимално коректан играч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da, Luka, zaboravio sam, najkorektniji ubedljivo od svih, pravi kapiten... Rasko je pre svega namazan igrac, koristi onu staru foru da protivniku baci "petaka" prilikom izvodjenja bacanja, udari ga jako i ovaj posle naravno promasi bacanje...sekirice razne, guranja i sl, jbg centar, sluzi se svim i svacim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga postoje takvi igraci koji zele verbalno da isprovociraju protivnika, ali dobro, toga ima i u NBA koliko hoces, ali najgori su oni sto mucki udaraju, i to ne mislim na igraca koji igra zestoko pa i kad napravi neki malo jaci faul, vec pre svega na igrace koji udaraju bez lopte, kad sudija ne gleda i sl. , naravno nerviraju i kavgacije koji zele da naprave neki sukob....

 

...ali, niko od Grobara nije spreman da osudi Duleta, a ko ima gori jezik od njega!? Igrac je jedno, trener drugo, nije to isto.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...