Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Sve legende hahaha...sto se forume tice, najveca lobotomija je juzni front, malo slabiji je avangarda....najbolji forum ubedljivo je ppp, daleko iznad svih...cenim da ce veceras svadbarska atmosfera uticati da izgubimo da bi uzeli titulu u sledecoj pred praznim tribinama

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam jednom na basketu Ciganima, februar 2009. godine, Zvezda bila domaćin, a Šilobad izjebao Grobare za karte, pa je ušlo samo 200 ljudi

ABA liga, nije bilo zastava, bubnjeva itd

 

lebe mekani koliko sam očajnih fora čuo za ta dva sata

katastrofa

plus debilne uvrede Novici i Duletu, a ovi preko doneli trans sa nekom prejakom parolom, buljio sam u D sektor tokom cele utakmice

 

 

stari JF forum je fantazija, teme na Caffe delu su nadrealni humor

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonja klac :haha: Naisimpaticnia mi Nevena Jovanovic, madae naitanja na terenu suterski...ali i corava koka ubode ednu troiku :D Sem Amerikanke i Sonje, ove nase teske ciglarke...ali grizu u odbrani kao besne, dosadnie su od muva zunzara, kad stisnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где се сетише браћа Владе Вукоичића и Адама Морисона. :haha:

 

Кад је бал нек је бал, сетимо се Увалина, Никитовића, Караџића, Авоџобија, Копривице, Стевића, Бејлија, Мајлса, Марша, Кикановића, Мишановића, Ковача, Тице, Јеретина, РАДИВОЈЕВИЋА, Дрче, Милошевића (Игора), Миње Рибаундера, Брауна, Јоровића, Громика, Бакића, Шљиванчанина, Суботића... :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahha jebote Avodzobi

Tacno se secam jednog naslova tad "Sudija mi reko da sam crnac, ubicu ga" :haha:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/doveo-karsijaku-na-korak-od-titule-dobio-drzavljanstvo-i-dres-reprezentacije-a-onda-promenio-ime-u-muhamed-ali/108478 :haha: :haha: :haha:

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1549418_844550608965076_3484063400670846839_n.jpg?oh=d2ab9d3862b118f3dde6a5ad4377595b&oe=5625BB52

 

:bigblue:

 

:haha:

 

Pa to su ovi klinci debilni, 2001-2002. godište.

 

Keve im bambusali Dr Iggy i Lee Man, dok je Čoki ugošćavao pulene Laleta Lučića u onoj školskoj sali na sred Železnika.

 

Једна за Нелета.

 

CHypaRNUwAE3V4K.jpg

 

Nekako se da primetiti da je crnče postalo čvršće u duelima. Samo neka ga Dulevo i dalje boksuje, lansiraš mu jedan masni aperkat, pa da vidiš kako će da jede munje i kenja gromove po terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je poslednji put dovela kvalitetnog igraca iz domace lige 1998-e kad smo bili prvaci, ne racunajuci poslednje dve godine.

 

Partizan kupio sve sto je valjalo, nama ostali polovnjaci.

 

Ono sto je valjalo u Zvezdi doslo je iz podmlatka ili inostranstva- Rakocevic, Nedovic, Radmanovic, Bjelica, Tadija kapiten ...

 

Btw. bio je i onaj crnja, ne znam mu ime, za vreme Sagadina, dosao sa nekog koledza pa ga vratili nakon par meseci, bila prica kao ima zelju da se bavi biznisom :haha: Igrao je i Nisavic jednu godinu, legenda Zdravlja :bigblue:

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

....najbolji forum ubedljivo je ppp, daleko iznad svih...

 

Ovakva izjava zaslužuje ban

 

Lee Man se sada klosari po Subotici, nedavno mu kum i ja nudili dva vinjaka da nam peva Djurdjevdan.

Vinjak i da mu se ispišam u usta tačnije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto zasluzuje ban, ziva istina

 

niko da spomene najboljeg Zvezdinog centra u poslednjih 15 god.. Obina Ekezie...hahahaah nadrogirani Kikan koji se tuce sa Aleksom Maricem. Pre neki dan sam sreo Raska Katica, pustio bradu ko Kalabic :D pa Dzamar Jang na koga se Uvalin izdrao pa je posle ubacio 15 poena uzastopno...jbt mi smo na klupi imali i Skobalja

 

sta je sve ova jadna Zvezda prezivela, veceras mora sve da se okrene.. i de mo !!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Честитам титулу.

 

Већ сам наговестио да ће бити 3-0 и то се и десило. Ем смо осакаћени, ем сте бољи. У очима се најбоље види та жеља за титулом.

Прославите то како ваља, па се видимо следеће године на истом месту.

 

Као што је Козељник знао да каже - све што је било опет ће доћи.

 

Још нешто, убили сте нас одбраном, нисмо знали 10 минута где ударамо.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...