Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

to je to !!! sampioni !!

 

Majore, tvrda utakmica, ocekivano losa igra Zvezde, pritisak ih ubio u prvom poluvremenu, cudi me da Dule to nije umeo da iskoristi. Ne znam sta se desilo sa Tepicem da onako prodaje lopte. Ipak bolji smo i ovo je i vise nego zasluzeno. Cini mi se da je onaj kos Cirbesa neregularan ali dobili bi i bez toga. Bitno da je sve proteklo bez incidenata pa nek se i ovaj cirkus zavrsio.... vidimo se sledece sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo reče Vranjković da je ovo godina sirotinjske zabave. Ne znam za vas ali ja već lepše živim.

 

Evo da i ja pozdravim Majora i podsetim ga na doskorašnjeg plejmejkera:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам кући негде документарац о КБО-у, ту је Тоза бриљирао са изјавама.

Мудра пословица - Паметан човек ни у клозету није гладан.

На крају се најебао мајке свима, а нарочито студентима из Вите Јањић дома.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Јеб'о ме отац кад нисам отишао... Нема везе напио сам се кући...

 

Јебига дошло је наше време, искрено био сам се и навикао. Прва сезона кошарке у животу коју сам пратио била је кад смо узели титулу, од онда се свашта десило, велика је то школа била морам рећи, ово јебање од деценију и по ме је много тога научило... Научио сам да волим кошарку пре резултата, научио сам да увек мора да се буде уз клуб. Видим сад клинце по трибинама, боли их курац за игру, много ме то погађа.... Узимамо титулу певају се неке антипартизанске, пева се тамо неком Дуњић Велибору, јебем их баш у уста....

 

Игор Ракочевић је БОГ.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast komsije, herojski ste se borili sa desetkovanim i inace losijim timom, mi smo odigrali pod ogromnim pritiskom ali smo ipak uspeli da u veoma nekvalitetnom basketu gotovo cele finalne serije (izuzev mozda prve tekme) prevazidjemo neke demone iz proslosti i to je to. Cak je na kraju i Dule, od svih ljudi na ovom svetu dao, za njegove standarde, veoma korektnu i sportsku izjavu. Vreme ce pokazati da je bolje za nasu kosarku uopsteno gledano sto je prekinuta dominacija jednog kluba, a sad sta ce dalje biti, videcemo, ali drago mi je sto je ovo finale, stolica na stranu, odigrano u koliko je to moguce sportskoj i fer atmosferi i sto, iako se nismo nagledali kvalitetnog makar smo videli jedan borben i bespostedni basket. Ganjacemo se jos, bicete vi bolji sledece godine, ali nadam se i mi jos bolji nego ove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nen proseravam pricama da je partizan do jaja, vise volim skendriju... Majora volim kao brata mog Dusana, Kuruz je momcina, Hejl je veliki gospodin, urgirao sam na malom Kalemegdanu da mi kurac ne izadje u novinama. Ima swnimak kad Bobi przi bakljom, a Ssreta probija one polu ljude i kleci, ljubi kosarkasko tlo, tamo gde je trebalo da ostavi svoje najlepse godine, a ne kurvi onoj i alkoholnom vrenju.

 

IMAA SAM SUT

 

 

U CETVRTI GIMNAZIJE

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalina mozda malo krupniji od mene, smekercina, prvi je uleteo medj nas. To su dobri momci, ceka se Milosavljevic. Kako sam se izdobijao...

 

Lala Bokser je fino poentirao. Skoro ko Major na fejsbuku :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...