Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ја баш мислим да је он узет јер се рачуна да ће да игра 15-20 минута по текми, али ће да буде константно добар. Слично као што је Вилијамс понекад одмаран у АБА, тако ће и са Софоом бити. За то време се у екипу убацује млади Каплан и то је то. Следеће сезоне Каплан израста у српског Хакима и носи тим до невиђених висина.

 

Мислим да је ово мање више тим који ће играти. Још тројка да се доведе и то је то. Има ли икаквих вести око Стојановића? И даље ништа од уговора?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stojanovic nije hteo da potpise, nista od njega...nisam siguran da ce Kaplanovic biti zamena, prikljcice Radonja par klinaca tu pa ko se izbori..

 

Ocekujem da ce komsije da aktiviraju Stragarca kao odgovor na bejbi Seka, Djumara jeste jak ali bi ga ovaj pojeo za uzinu da se ne lazemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djoko Salic bi mogao da ga cuva...

 

Неког ко је извисио за НБА, рецимо.

Овај ми делује као човек који не може да издржи 20 мин по утакмици, склон повредама...

 

Bas to sam i ja ocekivao, ali izgleda se da Radonja drzi Vujosevicevog fazona (svi kidaju odbranu, a u napadu dominantna petica i dobar crnac na kecu).

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri Hejle, ne pita se on tu nista, a decku je najveci san da igra za repku. Nadam se da ce ovi popustiti, nema smisla da opet dajemo hendikep drugim repkama, red je da jednom dovedemo pravu kaznenu ekspediciju na prvenstvo pa da vidimo koliko su zaista jaki Francuzi i Spanci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez Bobija i Jokica totalni cemer u reketu. Bice bolje sa Teodosijem, ali definitivno ce nam nedostajati zapravo vrhunski centar, ovo sto imamo je nedovoljno dobro. Mi od ovoga mozemo dosta bolje, nadam se da cemo to i pokazati na prvenstvu, u kom slucaju nema zime da tucemo Francuze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gober i Lovernj - najdominantniji odbrambeni tandem u reketu.

 

Francuska osvaja jebi ga.

 

Mada, Đorđević je to, nikad se ne zna. Trojke s klupe u poslednjim trenucima i to...

 

Vule vukuše avek MUA?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad smo mi dovodili propalitete iz Partizana sad je obrnuto. Da se tu jos stosta iskopati, siguran sam da bi jedan Vuk Radivojevic, Bakic, Dozet ili Vujadin Subotic pristali da dodju. Ja im ne bih nista zamerio. :bigblue:

 

Ove pripremne utakmice su uigravanje i svakako nisu prava slika ali svejedno, tanki smo na centarskim pozicijama i to ce nas kostati. Kad bi uzeli nekako bronzu bio bih zadovoljan, realno nemamo sanse za nesto vise pored Francuza i Spanaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar to ljudi vas ne frustrira? Da mi NEMAMO centre, ono, period, nema, mrka kapa, ne postoji, pa da prihvati covek. Ali ovo je vec ne znam ni ja koje po redu prvenstvo na kome nismo prvi favoriti ISKLJUCIVO zato sto ne dovodimo najjaci tim. I onda se tu neki Francuzi i Spanci utripuju da su objektivno bolji od nas, sto nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...