Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Nema sta, cim dodjemo u situaciju da zavisimo od Lazica, Stimare ili ne daj boze Rebica ja krenem ubrzano da sedim i gubim kosu. Opet dve prazne cetvrtine ali konacno pravi odgovor u poslednjoj, i red je vise bio da ove likove oderemo kako treba, mnogo su poleteli sto smo odigrali dva katastrofalna meca sa njima ove sezone. Samo kod kuce sve da se dobija i nema zime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Живи лик на 200 метара од мене. Легенда.

 

Послао ми другар сад цитат Генералштаба са форума Делија, расплакао сам се од смеха.

 

Кад се сетим пре само 10 ак, можда мало више година...долази неки Задар, Цибона...по 2000 људи остаје напољу, у хали лудница..."Ацо јајаро" грми из грла 7000 људи...он се вата за јаја и само појачава скандирање...цео асортиман песама да не набрајам сад...од ој хрвати нека нека....па на даље...скаче и једна и друга страна...набој никад већи...међу нама атмосфера да противник...или непријатељ...не сме да оствари победу по цену било чега...и онда дође ова Цедевита....и шта човек да каже? Људе је малтене срамота да певају, као да им је глупо да вређају и то чак није ни упола од најгорег што може...сви нешто зевају, као непријатно им је. Јебем ли га што су баш зацртали да доведу све ове славне на ову утакмицу...нису могли једном поштено да устану да отпевају са нама нешто...али....ако је "транзиција" сломила публику по хали...Делије никада неће! Срећа па смо колико толико били неки баланс....да не испадне да играмо са Мега Лексом....иначе да није било 1500 људи...на крају би се изљубили са њима ови наши симпатизери. Нико ни не позива на линч нити било шта слично...али да само деценију и нешто мало више...доживиш да осетиш да је остатку хале "глупо" да певају неке песме...просто невероватно колико се наш народ променио...да не кажем неке теже ствари. Добро је да постоје Делије, добро је да ово није пријатељска утакмица....добро је јер је тако здравије 10 пута него да се заборавља. Не треба дати никад да се заборави...и не треба скретати са овог пута...јер је дефинитивно прави...колико год се неком данас ми чинили "вулгарни" или како већ...ми смо ти који одржавају нешто на шта су сви већ скоро заборавили. Отргли смо од заборава ову тему, али се нисмо прославили...али добро је да макар постојимо јер буквално би и са Звездом и тим народом који долази на утакмице могао да ради ко шта хоће....колико год сам сморен навијањем...драго ми је што су се људи осећали "непријатно" док су ови простаци из ћошка упутили по коју увреду на рачун "комшија". Када треба да се "силује мало дете" за дерби...то није проблем...али зато је ово изгледа некима кочница...као да много иду у корак са овим западњачким временом.... Последња четвртина једино вредна помена...и долазак људи због којих је цела црвено бела породица поносна. Срећом па смо још навијачи...и не посустајемо...

 

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...