Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Zaebava se i Dzikic...protiv ovakvih protivnika moe koi minut da udze Aranitovic i da ubaci kou troiku, kad vec kamenjarimo celu utakmicu

 

Sablon neka kosarka, zakucavanje Vrapca i Murica na klupu, inacenje...nepotrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jednu? a finalne ne racunas? :bigblue:

 

Ćoki i sin su se naostrili da ponove 1998.

 

Valjalo bi nekako podmitit sudije, dojaviti o laznoj bombi, ubaciti suzavac...Treba ovo dobiti milom ili silom.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pičko ćelavaaa oooo pičko ćelavaaa... koliko se ja sećam, to se prvo skandiralo Radetu Milutinoviću od strane Grobara, dok je ovaj još branio boje Beopetrola, Beobanke... ipak Beopetrola.

 

Cigani loša kopija, kao i uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nikada nece biti jasno sto je to sad pa neka uvreda. Jel su rekli da je oni jebu, jel su rekli da se jebe lose? Realno, Coki je mogao da okrene na zajebanciju i prokomentarise kako grobari nemaju pametnija posla nego da slusaju/gledaju kad on jebe, al ne vredi, covek se ukresao i daje na legitimitetu fori na nivou petog osnovne. :no:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima tekst o tome, da l' na Oazi, da l' na Kafeu

 

http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=308&id=236,

 

Dakle, pevale su se sledece stvari �Kolko si mu dao Nebojsa, Nebojsa...�, jedan deo kopa je odgovarao sa �7 hektara Kosova, Kosova...�, pa onda �Ustanak se sprema Covicu, Covicu�, a ni njegova zena nije bila postedjena dobro poznatog epiteta... Ostaloj publici pevano je �Sluge rezima, jer vi ste sluge rezima...�

 

Da se time moze izvesti iz takta onaj kome se uvrede upucuju dokazano je po ko zna koji put. Uglavnom, potpredsednik srpske Vlade se okomio (po mom licnom utisku iz cista mira) na neke ljude koji su sedeli iza njega pa je policija brze bolje dotrchala, nastalo je tu neko komesanje, mi odusevljeno zapevali �Ne pricaj sa njim nabodi ga..� i vec zgodnu pesmicu �INCIDENT, INCIDENT...INCIDENT�... , a sve se zavrsilo izbacivanjem za Covica �nepozeljnih� gledalaca iz sale i nastavkom utakmice.

 

da se zapamti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo navijanje bez vredjanja... Nismo ni mi do skoro voleli Cokija, ali kad je vec tesko, onda Coki...

 

Ko voli partizan i Aston Vilu, jebem mu oca i majku milu... Caca Pljuvara me zbog ovoga izbacila sa fejsa, morao sam posle da se pravdam da nisam huligan i da joj dam sve pare kad je zapevala Djurdjevdan za 'svoju' ekipu, tj mene.

Okrece FMP u poslednjoj, idem da uplatim nesto dok jos rade kladze...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...