Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Te šuteve pod teškim faulovima nije uočilo ni robijaško oko Petra Panića Pane.

 

Da je vladavine prava, te da su tri musketara sa druge strane roštilja, nikad lošiji Partizan bi uveliko vodio u ovoj seriji sa 2-1, a možda bi bilo i konačnih 3:0. Rijeka, Pula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче Трифуновић упоредио Гудурића са Драженом. Нисте ни могли да добије те након тога.

 

 

Колико је Џикић само бољи тренер од Радоњића, а он вам је тренер са највише победа. Према томе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video mi se skoro najbolji drugar, koji nema ni pola sata treninga u životu, sa Jovićem na piću. Drao ga je pre 3 godine u basketu 1 na 1.

Reče ovaj kako ima predugovor sa Fenerom, milion evra po sezoni, kurci-palci i tako te baronske pričice. Klasično cigansko goveče.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браћо цигани, честитам титулу.

 

Победа чиста, ово је наш максимум.

 

Кинзи одиграо докторски. Није имао ко вечерас да га чува. Свака лопта је ишла њему у руке. Држао вас у игри и ломио кад је било најпотребније.

 

Цирбес исто миран кад је најбитније.

Додао бих и да је могао фаул да се свира над Цирбесом кад је Новица узео ону лопту, а ми се спустили на 2.

У сваком случају, суђењу се може наћи длака у јајету, али без утицаја на исход меча и то је најбитније.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke SNS mutantu na zasluženoj tituli.

Nemam šta da zamerim igračima Partizana, dobro su se šibali, što reče Major ovo je naš maksimum, večeras se igralo borbeno, nekvalitetno, falio je jedan raspoložen šuter. Da mi je bar dva Veličkovića...

 

Smrt fašizmu, živeo Partizan.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вања Маринковић ме разочарао. Наш најгори играч у финалној серији. Нигде га није било, крио се од лопте, без икакве мекоће на шуту.

Потрошена сезона, а обећавао је код Дебелог.

 

Едо Мурић нам је требао као никад у овом мечу, али тотално је усрао мотку и све одрадио како не треба.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da je veceras bila dobra borba uz poneku ne-bas-sportsku carku ali bez sumnjivog sudjenja. Realno, grobari su dobili sansu time sto je Miler opet bio van ritma a Micic bio na terenu uopste a kamoli onoliko, ali jbg, fali im jos koji igrac definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Новица Величковић сјајан, чудио сам се одакле му снага да онако одигра у оба правца.

Сваки шут му је био тежак после добре одбране и преко руке. Готово током целе утакмице су му трпали врућу лопту да решава.

Репрезентацију бих гледао кад би одиграо бар још једном, али од тога нема ништа. Надам се да остаје и наредне сезоне, да се врати бар на 80% оног што је био. Боље место за то од Партизана неће наћи.

 

Рударско финале, крвава борба.

Свака част момцима како су одиграли у овој топионици. Ја бих потрошио целу пумпицу Беродуала.

 

Брату Немањи желим да прослави како доликује, али да се опусти много. :bigblue:

Деци неко мора да буде пример.

 

Желим још само једно, а то је да тата купи Петру Аранитовићу 2 коша и да се дечко игра од јутра до сутра.

Ја кошарку пратим од 1991, оно, да знам шта гледам, и тако нешто још нисам видео. Да мајстор узима шут кад му се ћефне, а да буде папир у одбрани, да се не озноји. Као да је имао 10 евролигашких сезона иза себе. Тако нешто не памтим у дресу Партизану.

 

И да, Милер је превара и стојим иза тога. Најмаснији уговор, нигде га нема. ТО најбитнији држи Радоњић, он седи у ћошку, на клупи и гледа у под. Игачи се бодре, он и даље седи, па га је неко звао, а овај фацу направио као да се пробудио пре минут. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miler je opravdao pare. Videlo se da mu je prioritet bila EL, i tu je igrao odlicno vecinu meceva, i bio je najzlasluzniji za Top 8. Posle je nastupila klasicna kurcobolja.

 

Nego, meni je utisak veceri Dangubic. Covek ostao nekoliko puta sam i zveknuo air ball za dva obruca. Nikad od njega igrac.

 

Imao je dobrih zakucavanja. Tu smo vas oduvali. Bilo je fantasticnih kucanja. Trebalo bi napraviti neku kolekciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дангубић никад није ни знао да погоди.

Скок, улаз, куцање, одбрана (мада то и није одбрана јер редовно улази у проблем са пеналима) и крај приче.

 

Уникаха и Валенсија плафон за њега, какав НБА.

 

То је исто као што се гура Јарамаз за неку НБА причу. :haha:

 

За паре које игра Милер не би смело да се зајебава, по мом мишљењу, али ок. Реално, шта зна црнац шта је КЛС.

Најзаслужнији за топ 8 су вам Јовић и Цирбес и пик који су продавали током целе сезоне. Милер имао колико хоћеш празних мечева, а двојац је цепао константно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije dosao ne bi mi prosli ni prvu rundu. Oni preokreti kuci protiv Reala, Himkija, Bajerna...Lose smo poceli EL, tek kad je on dosao poceli smo pobedjivati.

 

Zivo me interesuje koja ce ekipica da se sklopi za sledecu sezonu. Ako se ne varam svaki tim od EL u startu dobija nekih 2-3 miliona evra. Trebalo bi da se dovedu solidna pojacanja, pre svega stranci. Samo se nadam da nece biti kao prosle sezone.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нормално, били сте кратки у ротацији тотално.

Није овца, претерујем ја, али је пренадувана прича.

 

 

До курца, уклонише видео.

Џикић отишао током додела медаља нашим играчима и честитао сваком из Звезде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...